تاریخ : 1401,جمعه 08 مهر23:54
کد خبر : 445381 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

سازمان لیگ به ادعای رحمتی پاسخ داد

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به انتقادات مهدی رحمتی سرمربی تیم آلومینیوم اراک از کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» مهدی محمدنبی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال امروز در مصاحبه‌ای مدعی شد کارلوس کی روش برای پیش بردن برنامه‌های آماده سازی تیم ملی، با مربیان باشگاهی مشورت کرده است.

مهدی رحمتی مربی تیم آلومینیوم اراک که در دوران بازیگری، از سوی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران کنار گذاشته شده بود به این اظهارنظر واکنش تندی نشان داد و گفت: من هم یکی از سرمربیان لیگ برتر هستم و با من صحبتی نشده است. حتی مکاتبه‌ای هم با باشگاه نشده؛ شاید با بقیه همکاران صحبت شده. این صحبت را آقای نبی انجام داده‌اند اما چنین اتفاقی نیفتاده است.

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به این ادعای رحمتی پاسخ داد و گفت: داستان آلومینیوم و سازمان لیگ داستان هزار و یک شب می‌شود. تعامل خوبی با آلومینیوم و رحمتی دارم. اجازه بدهید این سئوال و جواب‌ها، پینگ پنگی نشود.

مهدی که با برنامه «شبهای فوتبالی» گفتگو می‌کرد، ادامه داد: این مشورت با تیم‌ها و سرمربیانی انجام شده است که دارای ملی پوش هستند. کی روش با تیم‌هایی که ملی پوش داشتند صحبت کرده است.

وی افزود: باید بپذیریم تیم ملی است و راحت نیست این تیم را به امان خدا رها کنیم. ان شاءالله بهترین نتایج را در جام جهانی بگیریم.