تاریخ : 1401,شنبه 09 مهر00:04
کد خبر : 445383 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

مهدی: کی‌روش مشکلی با تاریخ برگزاری دربی ندارد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: سرمربی تیم ملی مشکلی برای برگزاری دربی پیش از شروع اردوهای آماده‌سازی ندارد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» سهیل مهدی درمورد تاریخ برگزاری دربی پایتخت اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانبندی فدراسیون فوتبال آخرین روز رقابت‌های لیگ برتر پیش از حضور تیم ملی در کمپ آماده‌سازی و اعزام به جام‌جهانی۱۳ آبان ماه خواهد بود. این در شرایطی است که برنامه‌های تیم ملی تغییری نکند و برگزاری احتمالی آخرین بازی دوستانه تیم ملی وقفه‌ای را در کار ما ایجاد نکند. در مجموع ما می‌توانیم آخرین رقابت‌ در لیگ برتر را ۱۳ آبان ماه برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد کی‌روش زمان برگزاری دربی را تغییر دهد یا خیر، تصریح کرد: در جلسه‌ای که داشتیم کی‌روش اعلام کرد برای ما شرایط خاصی وجود ندارد که دربی هم برگزار شود و ما این آمادگی را داریم که این مسابقه را هم تماشا کنیم. کی‌روش و کادر فنی تیم ملی تمام مسابقات لیگ برتر را رصد می‌کند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: من می‌دانم که مسئولان تیم ملی در تلاش هستند تا بازی‌های دوستانه خوب دیگری را هم برای ملی‌پوشان هماهنگ کنند، اما اگر برنامه خاصی ایجاد نشود و تاریخ‌ها تغییر نکند ما با همان برنامه قبلی پیش خواهیم رفت. بدون شک خط قرمز ما تیم ملی است و برنامه های خود را با آن هماهنگ خواهیم کرد.

مهدی درمورد برگزاری بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر، عنوان کرد: تا این لحظه تمام بازی‌های لیگ برتر برگزار خواهد شد. جلسات هماهنگی تمام بازی‌های هفته هفتم برگزار شده و پس از آن خود را برای برگزاری مسابقات هفته هشتم آماده خواهیم کرد.