تاریخ : 1401,سه شنبه 12 مهر19:16
کد خبر : 445846 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دانشگاه امام صادق در کنکور ۱۴۰۱

اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) در کنکور 1401 اعلام شد.

سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پذیرفته‌شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت‌نام خویش اقدام کنند.

1- زمان و نحوه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان از طریق دانشگاه امام صادق(ع) اطلاع‌رسانی خواهد شد.

2- عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام در زمان مقرر، به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی گردیده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

3- آن‌ دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون یا پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (در تاریخ 28 شهریور 1401) در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم‌اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) قرار دارند، باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصیل بپردازند و ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

4- پذیرفته‌شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1401 (رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی) مورخ 28 شهریور 1401 موجود در سایت سازمان سنجش نسبت به تهیه مدارک ثبت‌نامی اقدام و به دانشگاه ارائه کنند.

5- متقاضیانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان قرار نگرفته‌اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض باید موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق(ع) پیگیری نمایند.

اسامی پذیرفته‌شدگان را از اینجا مشاهده کنید.