تاریخ : 1401,پنجشنبه 03 آذر00:42
کد خبر : 451559 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

به ۴۷ نفر رسید شمار زخمی های عملیات ضدصهیونیستی در قدس

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که شمار زخمی های عملیات ضدصهیونیستی در قدس اشغالی به ۴۷ نفر رسید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که شمار زخمی ها عملیات ضدصهیونیستی در قدس اشغالی به ۴۷ نفر رسید که ۲۳ نفر از آنها همچنان در بیمارستان بستری هستند و حال ۳ نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

در پی وقوع ۲ انفجاری که امروز در قدس اشغالی به وقوع پیوست، یک صهیونیست به هلاکت رسید و ۴۷ نفر مجروح شده‌اند.

منابع عبری، صبح امروز، از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی و زخمی شدن بیش از ۲۰ صهیونیست و هلاکت یک نفر دیگر خبر دادند. در پی این انفجار، «یائیر لاپید» نخست ‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی به منظور ارزیابی وضعیت دستور برگزاری نشستی فوق ‌العاده را صادر کرد.

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به همراه معاون رئیس ستاد ارتش و روسای بخش عملیات، اطلاعات، بخش‌های سیاسی-امنیتی در وزارت جنگ و هماهنگ‌ کننده عملیات‌ های پلیس نیز به این جلسه فرا خوانده شدند.

بر همین اساس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی انفجارهای امروز در قدس اشغالی که منجر به هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن بیش از ۲۰ نفر دیگر انجامید، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم سفر خود را به آمریکا نیمه تمام گذاشته و قرار است به فلسطین اشغالی بازگردد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که کوخاوی ظهر فردا پنجشنبه به فلسطین اشغالی بازمی گردد. او امروز تلفنی اوضاع امنیتی را با مقامات صهیونیست بررسی کرد.