تاریخ : 1401,یکشنبه 13 آذر03:08
کد خبر : 452666 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

سرمربی آمریکا: کنار آمدن با این شکست دشوار است

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا درباره بازی با هلند گفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، تیم ملی آمریکا که در گروه دوم رقابت‌های جام جهانی موفق به قرار گرفتن در رتبه دوم و صعود به دور بعد شده بود، امروز کار دشواری برابر تیم ملی هلند داشته و در نهایت با قبول شکست ۱-۳، در دور یک هشتم نهایی جام جهانی با این تورنمنت وداع کرد. گرگ برهالتر، سرمربی تیم ملی آمریکا، به تمجید از عملکرد تیمش در سال‌های اخیر پرداخته و البته شکست برابر هلند را دشوار توصیف کرد.

گرگ برهالتر گفت: "کنار آمدن با این شکست دشوار است. این گروه خیلی خوب و نزدیکی از بازیکنان تیم ملی آمریکا است. شکست امروز ما نه به خاطر عدم تلاش نبود. بازیکنان تیم در طول ۹۰ دقیقه با تمام توان خود برای کسب نتیجه تلاش کردند، اما ما در نهایت مقابل هلند مغلوب شدیم.

در کل عملکردمان واقعا باعث افتخار است. وقتی به این فکر می‌کنید که چگونه این گروه در سه سال و نیم گذشته گرد هم آمده و تلاش کرده اند، این دستاورد را واقعا خاص می‌دانید. اغلب چنین پیوندی بین هم تیمی ها، کادر فنی و همه اعضای تیم ایجاد نمی‌شود. من واقعا به این گروه افتخار می‌کنم، اما از نتیجه و شکست امروز برابر تیم ملی هلند به شدت ناامید هستم.

ما در این مدت در مواردی پیشرفت داشته ایم. وقتی مردم به تیم ما نگاه می‌کنند، تیمی با هویت را در زمین می‌بینند. بازیکنانی که با تمام انرژی وارد میدان شده و برای موفقیت یکدیگر می‌جنگند. مردم بازیکنان بااستعدادی را در زمین می‌بینند. پس ما در این مدت ما پیشرفت کرده ایم، اما در این شب خاص متاسفانه شکست خوردیم. "