تاریخ : 1401,پنجشنبه 17 آذر15:14
کد خبر : 453204 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

مردم با شعار آزادی گول نمی‌خورند

رئیس جمهور با اشاره به اینکه وظیفه مهم امروز همه جامعه شناخت توطئه ها و فتنه ها است گفت: مردم با شعار آزادی گول نمی خورند ما آزادی را سال ۵۷ به دست آوردیم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، آیت الله ابراهیم رئیسی در جمع مردم رباط کریم ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: ما صدق را فقط در سخن می‌دانیم اما راستی و اینکه انسان منطبق با حقیقت سخن بگوید جلوه‌ای از صدق است اما رفتار هم باید گفتار را تأیید کند، اتفاق همه این موارد فرد را صدیق می‌کند و تا زمین و زمان است فاطمه اطهر صدیق است.

رئیس جمهور با بیان اینکه حضرت فاطمه در دسترس برای همه کسانی که می‌خواهند زندگی فاطمی داشته باشند است گفت: آن روز که حضرت زهرا در مقابل جریان نفاق ایستاد با ۲ سلاح که اول روشنگری و عدالت و علی و انسان و نجات انسان و قرآن بود خطبه خواند و سلاح دوم ایشان اشک‌های دیگان بود.

رئیسی عنوان داشت: کسانی که بصیرت کامل ندارند اتفاقات را خوب نمی‌بینند اما وقتی خطبه‌های حضرت زهرا را می‌شنویم می فهیم که چه اتفاقی افتاده است.

وی عنوان داشت: آنچه باید امروز بشناسیم این است که توطئه‌ها و فتنه‌ها و زمان خود را بشناسیم و بدانیم آنان که با جلوه‌های دیگر می‌خواهند در جامعه اخلال و تفرقه ایجاد کنند و اعتقادات مردم را مورد هدف قرار دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم مسیر فاطمی را می‌شناسند و از مردم برای اینکه یک بار دیگر دشمن را ناکام گذاشتند تشکر می‌کنیم افزود: مردم با شعار آزادی گول نمی‌خورند چرا که ما آزادی را سال ۵۷ به دست آوردیم.