تاریخ : 1401,جمعه 14 بهمن15:29
کد خبر : 460197 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

آمار فوق‌العاده منچستریونایتد در اولدترافورد

منچستریونایتد در اولدترافورد رکوردی عالی از خود به جای گذاشت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» چهارشنبه شب در چارچوب دور برگشت نیمه نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس، منچستریونایتد در اولدترافورد به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با درخشش رشفورد به برتری ۲ بر صفر رسید.

منچستریونایتد که اکنون به یکی از آماده‌ترین روزهای خود در دوران پسا فرگوسن رسیده به رکوردی عالی در اولدترافورد دست یافت.

شاگردان تن‌هاگ با پیروزی برابر ناتینگهام فارست به رکورد دوازده برد متوالی در اولدترافورد رسیدند. رکوردی عالی که نشان می‌دهد منچسترِ تن‌هاگ چقدر در فرمی عالی قرار دارد و چقدر برای رسیدن به روزهای قدرتمند گذشته امیدوار است.

منچستریونایتد در این ۱۲ بازی علاوه بر ۱۲ برد به آمار ۳۱ گل و ۵ گل خورده نیز رسیده است.

نکته جالب این است که با نیمکت نشینی مگوایر و اعتماد تن‌هاگ به زوج واران و لیساندرو مارتینز و جا افتادن کاسمیرو و ثبات دخیا، منچستریونایتد دیگر اوضاع آشفته دفاعی گذشته را ندارد و در ۱۲ بازی تنها ۵ گل دریافت کرده است.

با رفتن رونالدو نیز، رشفورد جانی تازه گرفت و توانست به مهره اصلی تن‌هاگ نام گیرد. رکورد ۲.۵ گل در هر بازی برای یونایتد نشان می‌دهد چقدر خط تهاجمی شیاطین سرخ در این روزها زهردار است.

منچستریونایتد فردا در سری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با کریستال پالاس دیدار خواهد کرد. این تیم در ادامه ۲ بازی با لیدزیونایتد در رقابت‌های لیگ خواهد داشت و سپس در نیوکمپ میهمان بارسلونا در لیگ اروپا خواهد بود. دیداری که بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است و فوتبال دوستان منتظرند تا تقابل تن‌هاگ و ژاوی و تیم‌های احیا شده دنیای فوتبال را تماشا کنند.