تاریخ : 1402,سه شنبه 08 فروردين21:26
کد خبر : 465556 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

سخنگوی شورای ائتلاف:

حقوق فرهنگیان را پیگیری می‌کنیم

سخنگوی شورای ائتلاف گفت: از طریق نمایندگان مجلس که با نام ائتلاف نماینده شده‌اند به جدیت پیگیری می‌کنیم تا تمام تلاش خود را در قبال حل کامل مشکل فرهنگیان تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به پیگیری حقوق فرهنگیان گفت: ما به عنوان جریان سیاسی که همیشه تلاش کرده ایم به صورت منطقی ازدولت حمایت کنیم نمی‌توانیم اهمال صورت گرفته در پایان سال ۱۴۰۱درقبال حقوق فرهنگیان رانادیده بگیریم لذا همانطور هم که رئیس جمهورمحترم که دستور پیگیری درقبال بانیان اهمال را داده اند، مانیز باقدردانی ازایشان و دقت نظرشان به نوبه خودپیگیری را رها نخواهیم کرد.

رسولی افزود: نمیشود دروقایع و اتفاقات مهم کشور دائما ازقشر فرهنگیان ونقش و جایگاهشان حرف بزنیم اما در عمل در واکنش به پایمال شدن حق آنها سکوت کنیم. فرهنگیان همیشه بی‌توقع درکنار انقلاب بوده و هستند اما احترام در شعار باید درعمل هم خود را نشان دهد.

سخنگوی شورای ائتلاف خاطرنشان کرد: گرچه ائتلاف درامور اجرایی دخالتی ندارد اما نمی‌توانیم درقبال نارضایتی مردم ونیروهای انقلاب بی تفاوت باشیم. نمی‌شود فقط زمان انتخابات به فکر فرهنگیان بیفتیم اما در مشکلات آنها کنارشان نباشیم. پیگیری ائتلاف کمترین وظیفه درقبال همه مجاهدت‌های این قشرموثر و خدوم است.

وی افزود: اگر اختلاف اجرایی دربین ارکان دولت وجود دارد طبیعی‌ست اما نباید مردم تاوان آن رابدهند.

سخنگوی شورای ائتلاف بابیان اینکه وزیرآموزش پرورش باید مقتدرانه حامی حقوق فرهنگیان باشد گفت: آقای نوری مشکل پرداخت حقوق و اجرای قانون رتبه بندی را فراتر از سازمان برنامه باید دنبال کند و از ارکان اصلی دولت کمک بگیرد تا شاهد این اتفاقات دشمن شادکن نباشیم.

رسولی در پایان گفت: گرچه از تلاشهای مجدانه رئیس مجلس و برخی نمایندگان در روزهای پایانی سال برای حل مشکل  مطلعیم اما شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ازطریق نمایندگان مجلس که با نام ائتلاف نماینده شده اند به جدیت می‌خواهد تا تمام تلاش خود درقبال حل کامل مشکل فرهنگیان تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند.