تاریخ : 1402,پنجشنبه 10 فروردين19:23
کد خبر : 465623 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

تمدید مهلت ثبت‌نام خرید خودرو داخلی برای عده‌ای محدود

در این پیام آمده است: ثبت نام خودرو امروز به پایان می‌رسد، اما با توجه به اینکه برخی بانک‌ها هنوز لیست افرادی که در مهلت مقرر (۲۰ تا ۲۳ اسفند ۱۴۰۱) حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، مقرر شد در روزهای ۱۶ تا ۱۸ فروردین سامانه فقط برای ثبت‌نام این متقاضیان باز شود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت در پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از تمدید مهلت ثبت‌نام خودروهای داخلی برای عده‌ای محدود خبر داد.

در این پیام آمده است: ثبت نام خودرو امروز به پایان می‌رسد، اما با توجه به اینکه برخی بانک‌ها هنوز لیست افرادی که در مهلت مقرر (20 تا 23 اسفند 1401) حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، مقرر شد در روزهای 16 تا 18 فروردین سامانه فقط برای ثبت‌نام این متقاضیان باز شود.

به گزارش فارس، متقاضیان خرید خودروهای داخلی در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو که در روزهای 20 تا 23 اسفند سال قبل حساب وکالتی یکصد میلیون تومانی به نام سازمان حمایت افتتاح کرده بودند، می‌توانستند در روزهای 26 تا 29 اسفند در سامانه esalecar.ir ثبت‌نام کنند و همچنین این مهلت در روزهای 7 و 8 فروردین نیز تمدید شده بود.

این گزارش می‌افزاید؛ با توجه به اینکه برخی بانکها هنوز لیست افرادی که در مهلت مقرر حساب وکالتی به نام سازمان حمایت را ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، بنابراین مهلت ثبت‌نام مجدد و این بار برای عده‌ای محدود تمدید شد.