تاریخ : 1402,دوشنبه 08 خرداد03:11
کد خبر : 471780 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

ستاره‌های سیتی و گواردیولا تماشاگر جدایی قدوس

سامان قدوس پس از سه فصل حضور در برنتفورد و افتخار صعود از چمپیونشیپ به لیگ برتر انگلیس، به پایان کارش با این باشگاه رسید و امروز آخرین بازی خود را در یک مسابقه حساس مقابل منچستر سیتی و شاگردان پپ گواردیولا انجام داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از "ورزش سه"، سامان قدوس پس از سه فصل حضور در برنتفورد و افتخار صعود از چمپیونشیپ به لیگ برتر انگلیس، به پایان کارش با این باشگاه رسید و امروز آخرین بازی خود را در یک مسابقه حساس مقابل منچستر سیتی و شاگردان پپ گواردیولا انجام داد.

هافبک ایرانی برنتفورد در فصل ۲۱-۲۰۲۰ که نخستین سال حضورش در این باشگاه بود، ۴۳ بار در چمپیونشیپ انگلیس به میدان رفت که سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد و یکی از مهره‌های ثابت تیمش در فصل صعود به لیگ جزیره بود، اما در دو فصل دیگر شرایط آنطور که انتظار داشت، پیش نرفت.

سامان قدوس که سال گذشته در ۱۷ مسابقه لیگ برتر انگلیس حاضر بود و یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد، در فصل جاری و تا پیش از مسابقه امروز ۱۴ بار به میدان رفته بود که همواره به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت که امروز هم چنین وضعیتی برای او به وجود آمد.

قدوس که بنابر اعلام باشگاه برنتفورد در پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ از این باشگاه جدا می‌شد، امیدوار بود امروز آخرین بازی خود را برای این باشگاه مقابل قهرمان لیگ جزیره انجام بدهد که در لحظات پایانی وارد زمین شد.