تاریخ : 1402,سه شنبه 09 خرداد14:45
کد خبر : 471914 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

شوک به پرسپولیس؛ مهاجم سرخ‌ها دربی را از دست داد

مهاجم برزیلی پرسپولیس به دلیل مصدومیت از لیست دربی فینال حذفی کنار رفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در فاصله حدود ۲۴ ساعت تا دربی فینال حذفی و تقابل دوباره استقلال و پرسپولیس برای دستیابی به آخرین جام فصل، اردوگاه سرخ‌ها نیز با خبر مصدومیت یکی از بازیکنان تیمش مواجه شده است.

لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس که در نیم فصل جایگزین یورگن لوکادیا شده بود تا ضعف تهاجمی سرخ‌ها را حل کند، اکنون شانس حضور در دربی فینال حذفی را با بدشانسی از دست داد تا برنامه‌های یحیی گل‌محمدی برای جریان بازی با تغییراتی همراه شود.

سرمربی پرسپولیس که بعد از دستیابی به آمادگی این مهاجم برزیلی فرصت مناسبی را در اختیار وی قرار داده بود، در ادامه روی به زوج عیسی آل کثیر و وحید امیری آورد که تاثیرگذاری بیشتری از خود به جا گذاشتند و پریرا غالبا به عنوان مهره تعویضی و برای فشار روی مدافعان حریف در دقایق پایانی فرصت به دست می‌آورد.

با این حال در آستانه دربی، یحیی گل‌محمدی این مهاجم برزیلی را نیز به دلیل مصدومیت از لیست خود خارج کرد تا سرخ‌ها نیز با یک بازیکن مصدوم تا این لحظه آماده دربی شماره یکصد و یک شوند و دستیابی به آخرین جام فصل شوند.

اکنون در لیست پرسپولیس عیسی آل‌کثیر، مهدی عبدی و شیخ دیاباته به عنوان مهاجمان تخصصی حضور دارند و باید دید شرایط به سود کدامیک برای دستیابی به گل در این جدال سرنوشت ساز خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین