تاریخ : 1402,سه شنبه 09 خرداد14:50
کد خبر : 471916 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

اعضای شورای شهر تمایلی برای کاندیداتوری ندارند

به نظرم اعضای شورای شهر تهران برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس تمایلی نداشته باشند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مهدی چمران پیش از برگزاری یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در ارتباط با دستور جلسه امروز اظهار کرد: در ابتدا نطق پیش از دستور یکی از اعضای شورای شهر تهران در ارتباط با منطقه 20 و محله نفرآباد ارائه خواهد شد و در ادامه نیز رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری در شورا حاضر و گزارشی را در خصوص سفرهای خارجی به اعضای شورای شهر تهران ارائه خواهد کرد.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا از اعضای شورای شهر تهران کسی برای حضور در انتخابات مجلس شرکت خواهد کرد یا خیر گفت: تاکنون نشنیدم کسی از اعضای شورای شهر تهران بخواهد در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند و تمایلی هم در این زمینه ندیدم.

چمران در ادامه در ارتباط با ایمنی بازار تهران تصریح کرد: قطعا و یقینا بازار تهران به‌ویژه در تاسیسات ایمن‌سازی شود و سطح ایمنی در این زمینه افزایش یابد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه چند سال قبل و در دوره دوم شورای شهر تهران این مسئله آغاز شد، گفت: در حال حاضر و با گذشت 20 سال از آن زمان باید بازسازی در این بخش صورت بگیرد و ما بتوانیم سطح ایمنی را به لحاظ آب و برق در بازار تهران افزایش بدهیم.

منبع: تسنیم