تاریخ : 1402,پنجشنبه 11 خرداد02:51
کد خبر : 472103 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

دیرترین گل تاریخ دربی سوخت

فینال جام حذفی با پیروزی ۲-۱ پرسپولیس مقابل استقلال به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل محمدی مثل لیگ، جام را از رقیب دیرینه خود بربایند. آنها در طول ۹۰ دقیقه با تک گل مهدی ترابی پیروزی را در مشت خود داشتند اما محمد حسین مرادمند در یازدهمین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه دوم این گل را جبران کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از"ورزش سه"، فینال جام حذفی با پیروزی 2-1 پرسپولیس مقابل استقلال به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل محمدی مثل لیگ، جام را از رقیب دیرینه خود بربایند. آنها در طول 90 دقیقه با تک گل مهدی ترابی پیروزی را در مشت خود داشتند اما محمد حسین مرادمند در یازدهمین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه دوم این گل را جبران کرد.

شاگردان ریکاردو ساپینتو در دقایق تلف شده نیمه دوم چهره ای کاملا تهاجمی به خود گرفتند تا به هر نحوی که شده از شکست فرار کنند. در حالی که 9 دقیقه وقت تلف شده به پایان رسیده بود، آنها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند؛ ضربه ای که سعید مهری قصد داشت آن را خیلی سریع شروع کند اما داور مانع از این کار شد تا هافبک آبی ها تصمیم به سانتر توپ بگیرد.

سانتر مواج مهری را محمد حسین مرادمند بالاتر از همه مدافعان پرسپولیس به گوشه سمت راست دروازه فرستاد؛ توپ روی این ضربه دور از دستان علیرضا بیرانوند که شیرجه بلندی زده بود وارد دروازه پرسپولیس شد تا تیمش را از شکست نجات داده و دیرهنگام ترین گل تاریخ دربی را هم به نام خود ثبت کند.

این گل در دقیقه 111 به ثمر رسید تا مرادمند با عبور از اسماعیل شریفات (8+90) زننده دیرهنگام ترین گل تاریخ لیگ برتر هم باشد. او در حالی این گل را به ثمر رساند که با مصدومیت عارف غلامی به ترکیب اصلی آبی ها راه یافته بود. گل دلچسب مرادمند اما در نهایت حاصلی برای شاگردان ساپینتو نداشت و فقط 30 دقیقه به زمان دربی افزود چرا که امید عالیشاه در دقیقه 115 گل دوم را برای پرسپولیس زده و تیمش را برنده این دیدار کرد.