تاریخ : 1402,شنبه 13 خرداد19:35
کد خبر : 472268 - سرویس خبری : صنفی آموزشی

شرایط پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه انقلاب اسلامی +جزئیات

۶- دانشگاه بر اساس آئین نامه داخلی، ۴ برابر ظرفیت اعلامی (در کلیه رشته‌ها) داوطلبان مجاز را فراخوان نموده و پس از انجام مصاحبه نفرات منتخب را به سازمان سنجش معرفی می‌نماید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشگاه جامع انقلاب اسلامی، این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد با شرایط زیر دانشجو می‌پذیرد:

شرایط خاص:

۱- اعتقاد به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و رعایت اخلاق و احکام دین مبین اسلام و التزام عملی به ولایت فقیه، نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی

۲- رعایت کامل ضوابط پوشش اسلامی و شئونات اسلامی برای خواهران و برادران (اعتقاد و التزام عملی به چادر به عنوان حجاب برتر برای خواهران ضروری است).

۳- دانشگاه جامع انقلاب اسلامی دارای رویکرد نوین دانشی از جمله رویکردهای مسئله محور، کارآفرینی ایده محور و نو آور است.

۴- دانشگاه به صورت ویژه و بر اساس آئین نامه داخلی جهت انجام پروژه‌های پژوهشی به صورت فردی و گروهی دانشجو می‌پذیرد.

۵- دانشگاه زمینه معرفی پذیرفته شدگان دارای رتبه‌های برتر (رتبه اول تا دوم) در آزمون کارشناسی ارشد و نفرات اول و دوم دانش آموخته در هر رشته را برای سازمان و نهادهای مورد نیاز فراهم می‌کند.

۶- دانشگاه بر اساس آئین نامه داخلی، ۴ برابر ظرفیت اعلامی (در کلیه رشته‌ها) داوطلبان مجاز را فراخوان نموده و پس از انجام مصاحبه نفرات منتخب را به سازمان سنجش معرفی می‌نماید.

شرایط عمومی:

۱- بر اساس ضوابط صندوق رفاه به دانشجویان واجد شرایط وام تحصیلی تعلق می‌گیرد.

۲- امکان استفاده وعده غذای گرم (ناهار) در دانشگاه فراهم است. (استفاده دانشجویان برادر و خواهر غیر بومی متقاضی خوابگاه از وعده صبحانه و ناهار و شام امکان پذیر است).

۳- تمام دانشجویان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرد.

۴-پ ذیرش دانشجو برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ و صرفاً روزانه است.

خوابگاه:

به کلیه پذیرفته شدگان خواهر و برادر غیر بومی در شهر تهران خوابگاه تعلق خواهد گرفت.