تاریخ : 1402,دوشنبه 15 خرداد12:14
کد خبر : 472326 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

غربگدایانی که امروز حامی ترکمنچای شده اند! + تصاویر

ایران در طول تاریخ گذشته خود حاکمانی بس بی عرضه و لیاقت را شاهد بوده که به اندک ترفند و تهدیدی، دست از پا نشناخته و هکتارهکتار خاک کشور را به تاراج بیگانه داده اند و قراردادهای ننگین گلستان و ترکمنچای از جمله این بی لیاقتی های حاکمان سست عنصر گذشته است

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از سراج؛ ایران در طول تاریخ گذشته خود حاکمانی بس بی عرضه و لیاقت را شاهد بوده که به اندک ترفند و تهدیدی، دست از پا نشناخته و هکتارهکتار خاک کشور را به تاراج بیگانه داده اند و قراردادهای ننگین گلستان و ترکمنچای از جمله این بی لیاقتی های حاکمان سست عنصر گذشته است؛ اما در قیاس با این رویکرد حقیرانه، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در طول چهل و اندی سال از این واقعه مبارک، علیرغم جنگ ها و دشمنی ها و تجاوزات و دسایس بدخواهان و معاندان ، به پاس مجاهدت ها و غیرتمندی مردان میدان این مرز و بوم، به یاد نداریم وجبی از خاک ایران اسلامی به دست بیگانه بیفتد و در آینده هم هرگز نخواهد افتاد.

در این بین شاید بی جربزه هایی مثل منتصبان محمد خاتمی و حسن روحانی در دولتهای قبل مثل جواد ظریف و امثال هم مسلکان او، در مقاطعی اگر از دست شان بر می آمد، تمام مملکت را دو دستی تقدیم کعبه آمال شان یعنی غربی ها می کردند که صد البته اگر درایت حکیمانه سکان دار انقلاب و امت همیشه در صحنه و هوشیار نبود، این بلندپروازی های ابلهانه از برخی ها بعید نبود. 

جمله مشهور «خودمان انتخاب کردیم» را بارها از زبان مرعوب شدگان غرب در دولت گذشته از جمله جناب محمد جواد ظریف - وزیر خارجه سابق دولت روحانی - زیاد شنیده ایم. اینکه ایشان در مقابل تهدید آمریکایی ها به جنگ با ایران، با ترس، از بمب های مختل کننده سیستم مخابراتی سخن به زبان راند، در ماجرای برجام آنچه از جانب دشمن دیکته می شد را عنوان می کرد و بیشتر آدم غربی ها بود، اینکه دنیا را در آمریکا، انگلیس و فرانسه تعریف می کرد، اینکه در نوار صوتی لو رفته مجاهدت های نهادهای مقدس، مردمی و انقلابی را نادیده گرفته و سردار دلها را مورد بی مهری قرار داد و هزاران اینکه دیگر... از زبان فردی مانند او دور از انتظار نیست؛ کما اینکه اخیرا نیز حضرت اجل حامی قرارداد ننگین ترکمنچای نیز شده و در این راستا توجیهاتی را نیز نقل کرده است.

جناب ظریف در طول 8 سال تجاوز آشکار رژیم بعث و حمایت آشکار همه جانبه رفقای شما در آمریکا و انگلس و فرانسه و ... ملت ایران و فرزندان غیور و مردان میدان این آب و خاک اگر می خواستند همانند تفکر « خودمان انتخاب کردیم» جنابعالی، عمل کنند که حالا باید به صدام «آق دایی» می گفتیم!! جناب ظریف آن زمان کلمه «انتخاب» را غیور مردان این سرزمین به گونه ای «انتخاب» کردند که از هیچ و با دست خالی اما اراده ای پولادین و تکیه بر داخل به جای تکیه بر اجنبی، بمب و موشک و ادوات طراحی کرده و دشمن تا بن دندان مسلح را شکست دادند. و ادامه همانن تفکر و «انتخاب» درستی که نشأت گرفته از اندیشه های والای امامین انقلاب است، امروز جمهوری اسلامی ایران را به جایگاهی رسانده که تبدیل به قدرتی منطقه ای و جهانی شده و قواعد نظم نوین جهانی دوستان شما - دنیای غرب - را برهم ریخته است. 

جناب ظریف حتما میدانند که شهید تهرانی مقدم تنها با داشتن یک موشک، آنچنان اقتدار موشکی آفرید که سردمداران قدرت در دنیا مرعوب این قدرت بزرگ موشکی هستند، حال شما نیز در دولت بی تدبیر و ناکارآمدتان آنچنان رونقی دادید که مردم را از همه چیز ناامید کرده و سنگ بنای «انتخاب» مدنظرتان را در هم شکستید. اما جناب ظریف اینجا ایران است. سرزمین همان شیرمردان دلاوری که انتخاب را طوری دیگر انتخاب و معنا می کنند. به کوری چشمان حسدورز خائنان داخلی و دشمنان خارجی، انتخاب مردم ایران خواستن و توانستن است که به فضل الهی و رهبری حکیمانه امام خامنه ای به منصه ظهور رسیده و می رود تا آینده ای روشن برای فردای ایران رقم بزند.

امروز این ظرفیت و توانمندی حاصل انتخابی نه روی ترس و استیصال، بلکه از روی قدرت و سربلندی است و امکان ندارد در این مسیر، ترکمنچای های ننگین دوباره قدعلم کنند چراکه منویات حکیمانه امام امت همواره سرلوحه و سیره کسانی است که دلسوز مردم و دشمن آمال های سست عنصران و غربگدایان هستند.

به قول شهید تهرانی مقدم پدر غیرتمند موشکی ایران فقط آدم های ضعیف به اندازه امکانات شان کار می کنند. بله جناب ظریف اگر کمی در این جمله پر معنا تأمل کنید قطعا به نتایج خوبی دست پیدا می کنید. اگرچه شما و دولت متبوعتان هرگز به چنین تفکراتی اعتقاد ندارید.

به گزارش سراج24، کاربران فضای مجازی در پاسخ به سخنان ذلت آمیز محمدجواد ظریف واکنش های جالبی داشته اند که خواندنش خالی از لطف نیست.