تاریخ : 1402,جمعه 19 خرداد16:07
کد خبر : 472739 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

میزان شهریه و جزئیات ثبت‌نام ترم تابستانی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

مبالغ شهریه و جزئیات ثبت نام در ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای، شرایط ثبت نام و شهریه شرکت در ترم تابستان دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد و بر این اساس دانشجویان متقاضی شرکت در ترم تابستان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی https://www.sbu.ac.ir/web/eduvp/ به صورت غیر حضوری درخواست خود را برای حضور در ترم تابستان ثبت کنند.

همچنین میزان شهریه دوره تابستان دانشگاه شهید بهشتی به تفکیک گروه‌های آموزشی برای اطلاع دانشجویان متقاضی اعلام شد که بر این اساس دانشجویان گروه آموزشی علوم انسانی باید به ازای هر واحد درس عمومی مبلغ ۲ میلیون ۱۰۰ هزار ریال، برای هر واحد نظری یا پایه مبلغ دو میلیون ۶۴۰ هزار ریال و همچنین برای ۶ میلیون ۶۷۰ هزار ریال پرداخت کنند.

سایر گروه های آموزشی نیز باید برای هر واحد عمومی ۳ میلیون ۶۲۰ و برای هر واحد نظری نیز ۴ میلیون ۳۰ هزار ریال پرداخت کنند.

دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی باید تا ۱۲ تیر ماه جاری نسبت به انتخاب واحد برای حضور در ترم تابستانی این دانشگاه اقدام کنند.

کلاس های ترم تابستانی دانشجویان شهید بهشتی از ۱۷ تیر ماه جاری آغاز خواهد شد و دانشجویان ۱۸ تیر تا ۲ مرداد می‌توانند نسبت به حذف اضافه خود اقدام کنند.

دانشگاه شهید بهشتی ۲۵ مرداد را پایان کلاس های آموزشی اعلام کرده است و امتحانات ترم تابستانی دانشجویان نیز از ۲۸ مرداد آغاز می شود و تا اول شهریور ماه ادامه دارد.

منبع: فارس