تاریخ : 1402,دوشنبه 30 مرداد03:32
کد خبر : 479725 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

خلخال: نه لیدر داریم نه لودر/ جوانان فریب وعده‌های تکراری را نخواهند خورد

مختار خلخال، فعال سیاسی اجتماعی گفت: جلسات شبانه زودهنگام و وعده های قدیمی که چندین سال است همان‌ها تکرار می شود نمی‌تواند جوانان ما را خام خود کند. درست است امثال من و جوانان کهگیلویه بزرگ نه لیدر دارند نه لودر اما بدانند جوانان فریب وعده های همیشگی و تکراری را نخواهند خورد و پرچم مطالبه گری و عدالتخواهی را علم خواهند کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مختار خلخال، فعال سیاسی اجتماعی ضمن اشاره به وضعیت نابسامان محرومیت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد باوجود تمام ظرفیت‌های طبیعی موجود در آن اما باز هم جوانان و نخبگان دانشگاهی استان با مشکل بیکاری یا عدم امنیت شغلی رنج میبرند.

خلخال افزود: ظرفیت‌های بزرگی که از آن به نفع جوانان استان استفاده نمی‌شود به نحوی که درخواست‌های اشتغال جوانان استان با کارتون موز در صحن علنی مجلس رو نمایی می شوند.

مختار خلخال در ادامه با اشاره به عمق محرومیت در کهگیلویه بزرگ بیان داشت: شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه بزرگ باوجود ظرفیت‌های عظیم که با فعال کردن آن‌ها میتوان تعدادزیادی از جوانان را بعنوان نیروی کار جذب کرد اما متاسفانه یا تمایلی برای فعال کردن این ظرفیت‌ها دیده نمی‌شود یا اگر جایی هم فعال شود با لیست بازی و استخدام نزدیکان برخی آقایان بیشتر باعث ناامیدی جوانان می‌شوند.

خلخال گفت: برخی در زمان انتخابات با وعده های تکراری خود از فعال سازی ظرفیت‌هایی مانند معادن و پالایشگاه‌های کهگیلویه بزرگ جوانان و مردم را ترغیب می‌کنند با آن ها همراه شوند اما مشاهده می‌کنیم با کوچکترین زمزمه فعال سازی یکی از ظرفیت ها اقدام به توصیه لیست نزدیکان خود و استخدام سفارشی آن ها می کنند.

وی افزود: چنین اشخاصی نه به فکر جوانان بلکه به فکر نزدیکان خود هستند و سال‌هاست با وعده‌های تکراری در انتخابات حاضر می‌شوند.

خلخال گفت: برخی از همان آقایان که اینروزها تبلیغات زود هنگام انتخاباتی خود را در جلسات خانگی و شبانه نیز شروع کردند درحال بازگو کردن همان وعده‌های قدیمی و تکراری خود برای یارکشی هستند.

مختار خلخال، فعال سیاسی اجتماعی در پایان گفت: جلسات شبانه زودهنگام و وعده های قدیمی که چندین سال است همان‌ها تکرار می شود نمی‌تواند جوانان ما را خام خود کند. درست است امثال من و جوانان کهگیلویه بزرگ نه لیدر دارند نه لودر اما بدانند جوانان فریب وعده های همیشگی و تکراری را نخواهند خورد و پرچم مطالبه گری و عدالتخواهی را علم خواهند کرد.