تاریخ : 1402,شنبه 18 شهريور21:31
کد خبر : 481192 - سرویس خبری : آخرین اخبار زنان

نشستی برای «تجربه‌ پیاده‌روی زنان در اربعین»

عصر اندیشه‌ پژوهشکده‌ زن و خانواده، به بررسی تحلیلی تجربه‌ زنان در اربعین می‌پردازد. این نشست با سخنرانی دکتر «فریبا علاسوند»، دکتر «محمدتقی کرمی» و دکتر «محمدرضا پویافر» بیستم شهریور در خانه‌ی اندیشه‌ورزان برگزار می‌شود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، در ادامه‌ سلسله نشست‌های عصر اندیشه‌ پژوهشکده‌ زن و خانواده، نشست «تجربه‌ پیاده‌روی زنان در اربعین» دوشنبه بیستم شهریور ماه  از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۶ به کوشش واحد تهران برگزار می‌شود. 

این نشست علمی با سخنرانی دکتر «فریبا علاسوند»، عضو هیأت علمی پژوهشکده‌ زن و خانواده با موضوع «اربعین، بستر شناخت متقابل زنان ایرانی و عراقی»، دکتر «محمدتقی کرمی»، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع «جای پای زینب؛ پدیدارشناسی پیاده‌روی زنان ایرانی در اربعین»، دکتر «محمدرضا پویافر»، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم انتظامی امین با موضوع «مشارکت زنان ایرانی و عراقی در خیر دینی اربعین» و دبیری دکتر «منصوره‌سادات» مرتضوی مدیر واحد تهران در خانه‌ی اندیشه‌ورزان به بررسی تحلیلی تجربه‌ زنان در اربعین می‌پردازد. 

همچنین در حاشیه‌ی این نشست، مراسم رونمایی از کتاب پدیدارشناسی پیاده‌روی زنان ایرانی در اربعین، جدیدترین اثر این پژوهشکده با حضور معاون وزیر علوم جناب آقای «دکتر عبدالحسین کلانتری» و جناب آقای «دکتر امامی»، رئیس شورای فرهنگ عمومی برگزار خواهد شد. 

خانه‌ اندیشه‌ورزان واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین ولیعصر (عج) و برادران مظفر، شماره‌ی ۹۰۷ میزبان علاقمندان به حضور در این نشست است. همچنین، ثبت‌نام در نشست از طریق این لینک امکان‌پذیر است.