تاریخ : 1402,چهارشنبه 22 شهريور02:31
کد خبر : 481585 - سرویس خبری : ورزشی

پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل آنگولای

ترکیب تیم ملی : پیام نیازمند، صادق محرمی( صالح حردانی از دقیقه ۶۶) ، شجاع خلیل‌زاده، محمد دانشگر، میلاد محمدی( از دقیقه ۶۶ احسان حاج صفی) ، روزبه چشمی، علی کریمی، سامان قدوس( از دقیقه ۶۶ میلاد سرلک) ، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش( از دقیقه ۵۸ محمد محبی) و مهدی طارمی( از دقیقه ۵۸ شهریار مغانلو)

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقه‌ای دوستانه از ساعت 19 در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف آنگولا رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم ملی کشورمان به پایان رسید. آنگولا در رده بندی فیفا روی پله 116 جهان است و ما تیم بیست و دوم جهان هستیم. مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کردند برای میزبانی از تیم آنگولا 10 میلیارد تومان هزینه کرده اند! البته این تیم از نظر فنی مقابل تیم ایران حرفی برای گفتن نداشت.

تیم ملی ایران خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می کند که زمستان امسال در قطر برگزار می شود. تیم ملی کشورمان در این رقابت ها با تیم های امارات، هنگ‌کنگ و فلسطین همگروه است.

داور:محمد الهویش( عربستان)

کمک داوران: خلاف الشماری، یاسر السطان( عربستان)

کارت زرد: روزبه چشمی( ایران)

کارت قرمز:

گل: مهدی طارمی( دقایق 9 و 17) و صادق محرمی( دقیقه 20)شهریار مغانلو( دقیقه 87)

ترکیب تیم ملی : پیام نیازمند، صادق محرمی( صالح حردانی از دقیقه 66) ، شجاع خلیل‌زاده، محمد دانشگر، میلاد محمدی( از دقیقه 66 احسان حاج صفی) ، روزبه چشمی، علی کریمی، سامان قدوس( از دقیقه 66 میلاد سرلک) ، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش( از دقیقه 58 محمد محبی)  و مهدی طارمی( از دقیقه 58 شهریار مغانلو)

سرمربی: امیر قلعه نویی

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه 9: اشتباه خط دفاعی آنگولا  و پاس مهدی ترابی به  مهدی طارمی باعث شد که طارمی خیلی راحت گل اول مسابقه را به ثمر برساند.

دقیقه 17: پاس محمدی در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که او هم با یک شوت دقیق گل دوم تیم ملی کشورمان را به ثمر رساند.

دقیقه 20: مهدی ترابی پا به توپ وارد محوطه جریمه آنگولا شد و توپ را در دهانه دروازه به صادق محرمی پاس داد و او هم گل سوم را به ثمر رساند.

دقیقه 87: حاج صفی پا به توپ حرکت کرد و توپ را در محوطه جریمه به مغانلو پاس داد تا او هم خیلی راحت در بین دو بازیکن آنگولا به توپ ضربه بزند و گل چهارم تیم ایران را به ثمر برساند این نخستین گل ملی مغانلو است.

در نیمه دوم  امیر قلعه نویی 5 تعویض خود را تا دقیقه 66 انجام داد تا نفرات ذخیره هم در این مسابقه به میدان بروند.