تاریخ : 1402,دوشنبه 03 مهر12:27
کد خبر : 482720 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

بهره‌برداری از خوابگاه۲۰۰ نفری دانشگاه خواجه نصیر

سرپرست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر اینکه این دانشگاه مشکل کمبود خوابگاه ندارد و تمامی متقاضیان اسکان داده می‌شوند، گفت: اخیرا خوابگاه دخترانه ۲۰۰ نفری دانشگاه افتتاح شده و خوابگاه‌های استیجاری نیز جمع آوری خواهند شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ سرپرست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر اینکه این دانشگاه مشکل کمبود خوابگاه ندارد و تمامی متقاضیان اسکان داده می‌شوند، گفت: اخیرا خوابگاه دخترانه ۲۰۰ نفری دانشگاه افتتاح شده و خوابگاه‌های استیجاری نیز جمع آوری خواهند شد.

دکتر امیررضا شاهانی ضمن بیان این مطلب به مهم ترین برنامه های دانشگاه خواجه نصیر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: ما برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی کامل برای پذیرش دانشجویان نو ورود و سایر دانشجویان را داریم و سعی کردیم خوابگاه های خود را برای پذیرش این دانشجویان آماده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به بهره‌برداری از خوابگاه جدید دانشجویی در دانشگاه خواجه نصیر در آستانه سال تحصیلی جدید اعلام کرد: ما از خوابگاه دخترانه مجهزی در پردیس رضایی نژاد دانشگاه با ظرفیت بیش از ۲۰۰ دانشجو بهره‌برداری کردیم.

شاهانی با تاکید بر اینکه خوابگاه‌های استیجاری دانشگاه خواجه نصیر جمع آوری می‌شوند و این دانشگاه مشکل کمبود خوابگاه ندارد، خاطرنشان کرد: تمامی دانشجویان روزانه دانشگاه خواجه نصیر می توانند از خوابگاه استفاده کنند و دانشجویان دوره شبانه نیز می توانند ازخوابگاه های خودگردان که دانشگاه نیز بر کیفیت آنها نظارت می‌کند، استفاده کنند.

سرپرست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از بازسازی تمامی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه خبر داد و در خصوص شرایط تغذیه این دانشگاه گفت: تلاش نمودیم کیفیت غذای دانشجویی ارتقاء یابد تا بتوانیم رضایت دانشجویان و اساتید را کسب کنیم.

وی با اشاره به درخواست جذب ۳۰ عضو هیات علمی در دانشگاه خواجه نصیر در فراخوان جدید گفت: تعداد ۳۰۵ عضو هیات علمی در این دانشگاه مشغول تدریس هستند و نسبت استاد به دانشجو در دوره کارشناسی حدود یک به ۲۸ و در دوره تحصیلات تکمیلی کمتر از این میزان است.

سرپرست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در پایان تاکید کرد: هیچ موردی از عدم تمدید قرارداد با اعضای هیات علمی دانشگاه نداشتیم.

منبع: ایسنا