تاریخ : 1402,دوشنبه 10 مهر15:23
کد خبر : 483487 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

ساعت برگزاری کلاس‌های دانشکده فنی دخترانه شریعتی تغییر کرد

رئیس دانشکده دخترانه فنی و حرفه ای شریعتی اعلام کرد: کلیه کلاسهای این دانشکده راس ساعت ۱۸.۳۰ به اتمام می رسد و اصلاحات صورت گرفته تا پایان هفته در سامانه دانشگاه اعمال خواهد شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ تعدادی از دانشجویان دانشکده دخترانه فنی و حرفه ای دکتر شریعتی در تماس با خبرگزاری مهر نسبت به زمان دیرهنگام برگزاری کلاس ها اعتراض کردند.

یکی از این دانشجویان گفت: این دانشکده حوالی میدان بهمن واقع شده و بعضا زمان برگزاری برخی کلاس ها تا ۸ شب تعیین شده که به همین دلیل من و سایر دانشجویان برای تردد در این ساعت دچار مشکل بوده و با توجه به موقعیت مکانی دانشگاه برای ما احساس ناامنی به همراه دارد.

همچمنین دانشجویان این دانشکده نسبت به زمانبدی برگزاری کلاس ها نیز معترض بودند، به گفته این دانشجویان کلاس های درس طوری برنامه ریزی شده که دانشجویان باید تمام هفته در دانشگاه حضور داشته باشند.

دکتر حجیه بسطامی رییس دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی در پاسخ به پیگیری خبرگزاری مهر عنوان کرد: پیرو اعتراض تعدادی از دانشجویان مبنی بر تشکیل کلاس های آموزشی بعد از ساعات ۱۸.۳۰به استحضار می رساند کلیه کلاسهای این دانشکده راس ساعت ۱۸.۳۰ به اتمام می‌رسد و اصلاحات صورت گرفته تا پایان هفته در سامانه اعمال خواهد شد.