تاریخ : 1402,چهارشنبه 12 مهر17:07
کد خبر : 483636 - سرویس خبری : ورزشی

هجوم دسته جمعی هواداران الهلال به صفحه گلر ایرانی +عکس

هواداران الهلال با هجوم به صفحه اینستاگرام رشید مظاهری، از او تشکر کردند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ به نظر می رسد که پیام ویدیویی صادق درودگر به دست هواداران حاضر در استادیوم آزادی نرسید چرا که علی رغم توصیه های مکرر مدیران نساجی، در چند صحنه، بطری هایی به سمت هواداران الهلال پرتاب شد که این موضوع در لحظه اخراج کاپیتان تیم عربستانی بیشتر به چشم آمد.

پس از اخراج سلمان الفرج و زمانیکه بازیکن کهنه کار الهلال قصد داشت تا از تونل استادیوم عبور کرده و به رختکن تیمش برود، متأسفانه برخی از تماشاگران اشیائی را به سمت این بازیکن پرتاب کردند که باعث شد او دوباره به درون زمین بازگردد.

پس از این اتفاقات، رشید مظاهری سریعا خود را به صحنه رساند و سلمان الفرج را تا داخل تونل استادیوم همراهی کرد تا هواداران حاضر در استادیوم، چیزی را به سمت کاپیتان الهلال پرتاب نکنند.

این موضوع با واکنش هواداران تیم عربستانی در صفحه اینستاگرام او همراه شد. بسیاری از طرفداران الهلال با هجوم به پیج شخصی مظاهری، کامنت های فراوانی در تقدیر و تشکر از این کار او منتشر کردند.

الهلالی ها با کامنت هایی مانند چقدر تو مهربان هستی، ممنون بابت اخلاق خوبت، مرسی قهرمان، تو یک دروازه بان بزرگ هستی، هواداران الهلال تو را فراموش نمی کنند و... نسبت به این حرکت قابل ستایش مظاهری واکنش نشان دادند.

هجوم دسته جمعی هواداران الهلال به صفحه گلر ایرانی +عکس