تاریخ : 1402,سه شنبه 30 آبان22:01
کد خبر : 488513 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

عبدی:

روی اتفاقات بازی ایران - مراکش نام اشک و لبخندها می‌گذارم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان بابت ناکامی این تیم در راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال از مردم ایران عذرخواهی کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، حسین عبدی بعد از شکست تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر 17 سال و حذف شاگردانش از این تورنمنت، اظهار داشت: کسب این نتیجه با فشاری که روی بازیکنانم بود، طبیعی بود. ما تنها یک جلسه تمرین کردیم و درگیر جابه‌جایی بودیم.

تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با توجه به ایستادن در رده سوم گروهش در جام جهانی زیر 17 سال برای رویارویی با مراکش در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها ناچار به جابه‌جایی و سفر در کشور اندونزی شد.

وی افزود: ما از یک شهر به شهر دیگر سه ساعت جابه‌جا شدیم و پشت سر آن یک مسافرت دو ساعته دیگر هم داشتیم. آنها (تیم مراکش) تقریباً پنج روز اینجا بودند و این جابه‌جایی به ضرر ما شد. من نام اتفاقات امروز را اشک و لبخندها می‌گذارم. به هر حال ابتدا ما گل به ثمر رساندیم، در ادامه آنها بازی را به تساوی کشاندند و در پنالتی باختیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران درباره تأثیر خستگی روی عملکرد شاگردانش مقابل مراکش تصریح کرد: اگر خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم، هر چند بازی خوبی بود و به بچه‌ها تبریک می‌گویم. ما با جام جهانی زیر 17 سال خداحافظی می‌کنیم. می‌رویم با تیم دیگری در جامی دیگر همدیگر را می‌بینیم. از فیفا بابت برگزاری این رویداد ممنونم.

عبدی در پایان خطاب به مردم ایران گفت: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و آنطور که لایق آنها بود در زمین ظاهر شویم. امیدواریم در جای دیگر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.