تاریخ : 1402,چهارشنبه 13 دي04:56
کد خبر : 492136 - سرویس خبری : آخرین اخبار زنان

بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق هستند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: امروز بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق ایستاده‌اند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»،  انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در اجلاسیه بین المللی «بانوان پیشرو در تمدن سازی فاطمی» در مشهد گفت: اکنون وظیفه زنان عفیف، پاسداری حریم‌ها و ارزش‌ها است که با سلاح علم، قدرت و دانایی خود در مقابل دشمن می‌ایستند و با جریان‌های ضدارزشی غرب، مقابله می‌کنن که بی‌شک پیروز و فاتح این میدان نیز این زنان خواهند بود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در ادامه افزود: امروز بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق ایستاده‌اند، بنابراین توجه به مقام مادری و تجلیل و تقدیس آن و حضور در صحنه‌های گوناگون سیاسی اجتماعی از وظایف امروز است. در دوران دفاع مقدس زنان همواره در دفاع از اسلام از طریق پشتیبانی و حمایت، مداوای مجروحان و پرستاری آنان نقش آفرین بوده‌اند. امروز نیز بانوان باید بدانند که خط مقدم، انسان سازی، اعتلا بخشی به خانواده و حراست از مقام زن است.

وی خطاب به بانوان در خصوص میدان جنگ عصر حاضر گفت: امروز شما باید در جنگ رسانه‌ای دشمن پیروز شوید، چرا که سلاح در دست شما و دشمن به خانه‌ها هجوم آورده است. سلاح همان کتاب آسمانی و معارف والا و ارزشمندی است که خداوند متعال شما را لایق آن دانسته است. همانطور که جنایات اسرائیل در جنگ غزه برای تمام دنیا آشکار شد، با مطالبه‌گری و آگاهی بخشی به افکار عمومی باید جنایت سردمداران استعمار در نابودی خانواده و جایگاه بانوان را برای جهانیان افشا و آشکار نمود و تلاش کرد تا صدای رهروان فاطمی به جهانیان رسانده شود.