تاریخ : 1402,شنبه 21 بهمن21:59
کد خبر : 496155 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

بسیج دانشجویی اردبیل نامزدهای انتخابات مجلس را به مناظره فراخواند

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: در راستای زمینه سازی برای شورآفرینی، مشارکت حداکثری و کمک با انتخاب اصلح در بین جامعه دانشگاهی و آحاد مختلف مردم، برنامه مناظره بین نامزدهای انتخابات مجلس در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، امیرمحمد معبودی از آغاز اقدامات قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان خبر داد و اظهار داشت: قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل در راستای کنشگری با هدف مشارکت حداکثری مردم در انتخابات راه‌اندازی شده است.

وی با تأکید بر اهمیت انتخابات، افزود: در راستای زمینه‌سازی برای شورآفرینی، مشارکت حداکثری و کمک با انتخاب اصلح در بین جامعه دانشگاهی و آحاد مختلف مردم، برنامه مناظره بین نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دانشگاه‌ها اجرا می‌شود.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل در این خصوص تصریح کرد: این برنامه از طریق نامه رسمی، ارسال پیامک و همچنین فراخوان عمومی در رسانه‌ها به تمامی نامزدهای  دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین اطلاع‌رسانی شده است، لذا می‌توانند در صورت تمایل به شرکت در این برنامه آمادگی خود را از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده تا تاریخ 25 بهمن ماه 1402 اعلام نمایند.

معبودی با اشاره به شرایط مناظره بین نامزدهای انتخابات مجلس، بیان کرد: این مناظرات با هدف مشارکت آگاهانه و حداکثری مردم و در حضور عموم دانشجویان، اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده و صرفا به همراه دو نفر از اعضای ستاد انتخاباتی خود در محل برنامه حضور یابند، اظهار کرد: دانشگاه محل برگزاری، زمان و نامزدهایی که در یک مناظره حضور خواهند داشت به قید قرعه و در حضور نمایندگان نامزدها انتخاب خواهد شد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل حضور افراد غیردانشجو در محل برگزاری مناظرات را ممنوع اعلام کرد و گفت: اطلاع‌رسانی و تبلیغات عمومی برای تمامی برنامه‌ها به صورت یکسان و برابر انجام خواهد گرفت.