تاریخ : 1394,دوشنبه 21 ارديبهشت18:21
کد خبر : 166127 - سرویس خبری : خبرهای ویژه

حاشیه‌های دانشگاه آزاد تمامی ندارد؛

جشن خیریه به سبک دانشگاه آزاد، کنسرت رقص و آواز شد! +فیلم

انتشار فیلم جشن خیریه برخی از تشکل های دانشگاه های بیرجند در دانشگاه آزاد این شهرستان، حاشیه ساز شد. به گفته شاهدان این جشن اما بیش از آنکه این برنامه جشن خیریه باشد به محلی برای اجرای حرکات موزون تبدیل شد!

خبرنامه دانشجویان ایران: انتشار فیلم جشن خیریه برخی از تشکل های دانشگاه های بیرجند در دانشگاه آزاد این شهرستان، حاشیه ساز شد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ جمعیت اسلامی دانشگاه آزاد، کانون خیریه دستان بهاری صنعتی بیرجند و کانون جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی جشن خیریه‌ای را به طور مشترک در دانشگاه آزاد بیرجند برگزار کردند.

به گفته شاهدان اما بیش از آنکه این برنامه جشن خیریه باشد به محلی برای اجرای حرکات موزون تبدیل شد!

انجام حرکات موزون توسط مجری جلسه و برخی حاضرین چنان تعجب برانگیز است که شاید در نگاه اول بیننده فیلم گمان نبرد این برنامه در دانشگاه برگزار شده است.

حتی اعتراض دانشجویان نیز کار به جایی نرسید و مسئولان حاضر تنها نظاره گر این برنامه بودند.

چیدمان مختلط صندلی های افراد حاضر نیز از جمله نقاط تعجب برانگیز این برنامه بوده است.

خاورستان در این باره نوشت: سونامی جشن های حاشیه دار در بیرجند از مدتها قبل اوج گرفته و نهادهای فرهنگی به هشدارهای دلسوزان فرهنگی  و پیامدهای اجتماعی آن بی توجه هستند. لذا به جهت نمایش اوج فضاحت در این جشن ها بر آن شدیم تا قسمتی از آخرین جشن و کنسرتی که با حضور خوانندگان علیرضا روزگار و محمد رضا مشیری و طنز عباس طاهری و ایمان خدادادی در دانشگاه آزاد با همکاری دانشگاه صنعتی و دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید به نمایش بگذاریم.

خبرنامه دانشجویان ایران ضمن پوزش و عذرخواهی از جامعه دانشگاهی و مخاطبین، فیلمی از این جلسه را منتشر می کند.

دانلود


کد خبرنگار : 22