تاریخ : 1399,چهارشنبه 02 مهر04:05
کد خبر : 371093 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

دژپسند توانست نمایندگان را برای ۸ پرسش قانع کند؟

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخ به ۸ فقره سؤال در کمیسیون اقتصادی حاضر شد که در ۲ مورد نمایندگان سؤال‌کننده را قانع کرد و در ۶ مورد دیگر از آنها مهلت گرفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه رئیس سازمان گمرک، رئیس سازمان خصوصی‌سازی و ... برای پاسخ به سؤالات نمایندگان در کمیسیون حاضر شد.

وی افزود: از هشت فقره سؤالی که در جلسه امروز از وزیر مطرح شد در ۲ مورد وزیر توانست نمایندگان سؤال‌کننده را قانع کند و در ۶ مورد نیز وزیر از نمایندگان بین ۲ هفته تا یک ماه فرصت گرفت.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این هشت فقره پنج فقره سؤال دیگر نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت که به علت عدم حضور نمایندگان سؤال‌کننده در جلسه کمیسیون پرونده سؤال آنها بسته شد.

طغیانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در جلسه امروز طرح تحقق و تفحص از بانک‌های خصوصی با حضور وزیر اقتصاد مطرح شد و محورهای آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بنا شد تا این طرح در جلسه دیگری با حضور مدیران بانک‌ها نیز مطرح و بررسی و در مورد ادامه آن تصمیم‌گیری شود.