تاریخ : 1399,یکشنبه 20 مهر18:54
کد خبر : 372925 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

ساسان انصاری در اختیار باشگاه تراکتور قرار گرفت

سرمربی تراکتور مهاجم این تیم را در اختیار مسوولان باشگاه قرار داد تا درباره وضعیت تعیین تکلیف شود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از "ورزش سه"، ساسان انصاری که در نقل و انتقالات زمستانی فصل ۹۸-۹۷ از سپاهان اصفهان به تراکتور پیوست، اکنون به دنبال جدایی از این تیم بوده و درخواست فسخ قرارداد داده است.

این مهاجم که علاوه بر سپاهان و تراکتور سابقه بازی در فولاد خوزستان و پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، پس از کسب عنوان قهرمانی به همراه تیم تبریزی در جام حذفی، زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش شنیده شد که در حال قطعی شدن است.

انصاری که هنوز یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده، از علیرضا منصوریان سرمربی این تیم درخواست کرده تا برای انتخاب جانشین او اقدام کنند چراکه تصمیم گرفته فصل آینده برای باشگاه دیگری به میدان برود.

با توجه به اینکه ساسان انصاری برای جدایی از تراکتور به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم نهایی خود را گرفته است، علیرضا منصوریان این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داده تا مسوولان تراکتور برای نحوه جدایی و صدور رضایت‌نامه او تصمیم‌گیری کنند.

انصاری فصل گذشته یکی از مهره‌های اصلی تراکتور در خط حمله بود و حالا باشگاه‌های خواهان او باید با مدیریت باشگاه تبریزی وارد مذاکره شده و برای جذب این مهاجم به توافق نهایی دست پیدا کنند.