تاریخ : 1399,شنبه 26 مهر22:20
کد خبر : 373471 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

برگزاری مجازی مجمع ماهیانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

دبیر واحد تشکیلات و امور شهرستان‌های اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مجمع ماهیانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و همزمان با آن انتخابات کمسیون تشکیلات، هیئت نظارت و هیئت رئیسه این اتحادیه به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ جواد ملاحت جو دبیر واحد تشکیلات و امورشهرستانهای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: با توجه به وجود شرایط ویژه در سراسر کشور در پیروی از تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، مجمع ماهیانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و همزمان با آن انتخابات کمسیون تشکیلات، هیئت نظارت و هیئت رئیسه این اتحادیه به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات آقایان سعید کرمی از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد مشهد، حسین حاجی‌محمدی از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت اهواز و رضا کلانتری از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به عنوان کمسیون تشکیلات انتخاب شدند.

ملاحت جو تصریح کرد: همچنین آقایان سجاد مشاورنیا از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل و علی جهرمی از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان به عنوان هیئت نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان انتخاب شدند.

وی بیان کرد: آقایان محمد ناصری از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد مشهد و عرفان ناصح از دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه مراغه نیز به عنوان هیئت رئیسه انتخاب شدند.