تاریخ : 1399,یکشنبه 27 مهر19:47
کد خبر : 373560 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

نورافکن: برای رسیدن به موفقیت لحظه شماری می‌کنیم

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: تمام اعضای تیم به خوبی می‌دانند چهار بازی نفس‌گیر و مرگ و زندگی در پیش داریم که نیاز به حداکثر امتیازات است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم، امید نورافکن، ملی پوش فوتبال کشورمان درباره اردوی مهرماه تیم ملی گفت: اردوی ازبکستان اردوی فوق‌العاده مفیدی بود. در این اردو، بازیکنان خود را با نظر سرمربی وفق دادند و اسکوچیچ هم شناخت خوبی از بازیکنان پیدا کرد.

وی ادامه داد: بازی با ازبکستان در تاشکند هم مسابقه خوبی برای تیم ملی بود. ازبکستان جزو تیم‌های خوب آسیاست و مهم‌تر از همه اینکه با پیروزی این کشور را ترک کردیم. در اردوی ترکیه هم به رغم لغو دیدار دوستانه با مالی، اما چند جلسه تمرینی خوب را در یک محیط ایده‌آل برگزار کردیم که به شناخت تیم و هماهنگی بیشتر کمک زیادی کرد.

نورافکن اظهار داشت: تمام اعضای تیم به خوبی می‌دانند چهار بازی نفس گیر و مرگ و زندگی در پیش داریم که نیاز به حداکثر امتیازات است. برای رسیدن به اوج آمادگی و موفقیت در آن روزهای حساس لحظه شماری می‌کنیم.

هافبک جوان تیم ملی خاطرنشان کرد: چیزی که در اردوی تیم ملی برای من فوق العاده نمایان بود تلاش حداکثری تمام اعضا بود. از سرمربی، مربی، بازیکنان باتجربه، بازیکنان جوان، کاپیتان تیم همه و همه بیشترین سعی و کوشش را انجام دادند. این نشان دهنده علاقه ملی‌پوشان برای موفقیت است و شک ندارم تیم ملی می‌تواند اوضاع جدول را تغییر دهد و از گروه صعود کند.