تاریخ : 1399,دوشنبه 18 اسفند12:23
کد خبر : 388235 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

ساخت کابینت در اصفهان| عوامل موثربرقیمت + برترین مرکز ارائه این خدمات

یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که ذهن مشتریان را درگیر می‌کند، هزینه طراحی و ساخت کابینت و عوامل موثر بر آن است که در این بخش قصد داریم به آن بپردازیم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ از صفر تا صد ساخت کابینت در اصفهان را با گروه مشاهیر تجربه کنید. اگر دوست دارید دکوراسیون آشپزخانه منزلتان خاص و جذاب باشد، روی خدمات ما حساب کنید. مجموعه مشاهیر جهت آسودگی خاطر مشتریان، در ابتدا طرح‌های اولیه خود را نسبت به خواسته و فضای آشپزخانه به صورت رایگان ارائه می‌دهد. در صورتی که این طرح مورد قبول مشتری قرار نگیرد، امکان تغییر آن وجود دارد تا به سلیقه آن‌ها نزدیک‌تر شود.

ساخت کابینت دراصفهان| عوامل موثربرقیمت + برترین مرکز ارائه این خدمات

با تایید نهایی، قراردادی میان مجموعه مشاهیر و مشتریان انعقاد می‌شود که در آن تعهدات طرفین ذکر شده است. هدف ما چیزی به جزء جلب رضایت حداکثری مشتری نیست و در همین راستا، کیفیت اجرای خدمات خود را تضمین می‌کنیم و امکان مشاوره و مراجعه در محل نیز برای مشتریان گرامی فراهم شده است. مجموعه مشاهیر به عنوان برترین مرکز ارئه خدمات طراحی و ساخت کابینت در اصفهان در کنار شماست تا بیشترین رضایت را از طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه و منزل خود داشته باشید.

طراحی و ساخت کابینت در اصفهان با یک رویکرد نوین

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، یک فرایند کاملا تخصصی است که باید توسط طراحان مجرب و باتجربه صورت بگیرد. در این طراحی، مواردی همچون استفاده بهینه از حداکثر فضای ممکن در آشپزخانه و توجه به وسایل اصلی آشپزخانه مثل یخچال و گاز و سینک اهمیت دارند. هر چند سال یکبار، مد و ترند روز دستخوش تغییر شده و پارامترهای جدیدی در طراحی مورد توجه قرار می‌گیرند. ما در مجموعه دکوراسیون داخلی مشاهیر به کمک طراحان مجرب، قادریم خدمات طراحی تخصصی کابینت را بر اساس آخرین متدهای روز انجام دهیم. در این مطلب با برخی از مزایای استفاده از خدمات گروه دکوراسیون داخلی مشاهیر آشنا خواهید شد.

ساخت کابینت دراصفهان| عوامل موثربرقیمت + برترین مرکز ارائه این خدمات

هزینه طراحی و ساخت کابینت چگونه مشخص می‌شود

یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که ذهن مشتریان را درگیر می‌کند، هزینه طراحی و ساخت کابینت و عوامل موثر بر آن است که در این بخش قصد داریم به آن بپردازیم.

از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متریال و جنس کابینت آشپزخانه: اصلی‌ترین عامل موثر بر هزینه کابینت آشپزخانه، نوع جنس و متریال انتخاب شده توسط مشتری است. امروزه کابینت‌هایی با جنس ام دی اف درجه یک، هایگلاس ایرانی و هایگلاس ترک طرفدار بیشتری داشتند. انتخاب هر یک از این موارد، به شرایط و بودجه مشتریان بستگی دارد
  • ابعاد و متراژ کابینت: فضای آشپزخانه و متراژ کابینت مورد نیاز، از جمله عوامل موثر بر هزینه کابینت است
  • تجهیزات مورد نیاز: تعداد اتصالات و یراق آلات به کار رفته در قفسه‌بندی،یراق کشوها و کابینت، ‌لولا، دستگیره، ریل، مگنت‌ها و ... نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار خواهند بود.

ما در مجموعه دکوراسیون داخلی مشاهیر،‌ با توجه به این عوامل و استفاده از متریال و براق آلات درجه یک سعی داریم بالاترین کیفیت طراحی و ساخت کابینت در اصفهان را ارائه دهیم.

چگونه پیش از سفارش از قیمت نهایی مطلع شویم

اکثر مشتریان تمایل دارند پیش از ثبت سفارش و شروع طراحی، برآوردی از هزینه نهایی داشته باشند. به همین جهت، سایت مشاهیر زمینه انجام این کار را به صورت آنلاین فرهم کرده است

ساخت کابینت دراصفهان| عوامل موثربرقیمت + برترین مرکز ارائه این خدمات

تنها کافی است وارد صفحه مربوط به محاسبه آنلاین قیمت کابینت شوید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در همان لحظه، از هزینه نهایی مطلع شوید.


کد خبرنگار : 16