تاریخ انتشار: چهارشنبه 1400/05/13 - 16:28
کد خبر: 403862

پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های درمان با بیمه تکمیلی سامان

از این سو بیمه تکمیلی سامان بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال داشتن بیمه تکمیلی مناسب برای ایجاد امنیت خاطر و تامین هزینه های درمانی خود هستند خواهد بود، همچنین می توانند متناسب با بودجه، شرایط و پوشش های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از شرکتهای بیمهای پیشرو در صنعت بیمه از سال 1396 اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی بصورت انفرادی و خانوادگی در 10 طرح با قیمت و پوشش‎های متفاوت نموده است.

پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های درمان با بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی انفرادی یا خانواده برای چه کسانی مناسب است ؟

هدف از ارائه طرح‎های بیمه تکمیلی انفرادی یا خانواده از سوی شرکت بیمه سامان، وجود خلاء و شکاف بسیار عمیق برای افرادی که کسب و کار شخصی داشته و از آن طریق امکان خرید بیمه تکمیلی نداشتند و یا افرادی که در شرکت‌هایی فعالیت می‌کنند ولی با توجه به دلایل گوناگون امکان تهیه بیمه تکمیلی برای پرسنل وجود ندارد.

از این سو بیمه تکمیلی سامان بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال داشتن بیمه تکمیلی مناسب برای ایجاد امنیت خاطر و تامین هزینه‎های درمانی خود هستند خواهد بود، همچنین می‎توانند متناسب با بودجه، شرایط و پوشش‎های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

بیمه تکمیلی اساساً با رویکرد جبران بخشی یا تمامی هزینه‎های درمانی ارائه شده و افراد می‎توانند در کنار انواع بیمه پایه نظیر بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت و غیره از خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز استفاده کرده و از این طریق هزینه کمتری را در زمان بیماری پرداخت نمایند.

 

آیا امکان داشتن بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه وجود دارد؟

شرکت بیمه سامان با رویکرد ارائه خدمات گسترده‎تر به افرادی که هیچگونه بیمه درمانی ندارد نیز تمهیداتی اتخاذ نموده تا در صورتکه متقضای بیمه تکمیلی از خدمات بیمه پایه برخوردار نباشد نیز بتواند با پرداخت مبلغی اضافه از خدمات بیمه تکمیلی انفرادی یا خانواده نیز بهره‌مند شود.

پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های درمان با بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی گروهی ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط چگونه است؟

بهترین بیمه تکمیلی برای شرکت‎های کوچک و متوسط با توجه به شرایط مورد نظر آن‎ها تعیین می‎گردد، به نحوی که برخی از بیمه گذاران توجه بیشتری بر روی میزان حق بیمه، برخی میزان تعهدات و یا تعداد مراکز درمانی مد نظرشان است، لذا با بررسی دقیق و راهنمایی بیمه گذار می‎توان شرایط مورد نظر ایشان را برآورده نمود.

 

حداقل تعداد بیمه شدگان در بیمه تکمیلی گروهی چند نفر است؟

خرید بیمه تکمیلی گروهی یا بیمه تکمیلی شرکتی برای سازمانی‎هایی که تعداد بیمه شدگان یا کارکنان آن‎ها کمتر از 50 نفر باشد عموما چالش آفرین بوده و بسیاری از بیمه گرها حاضر به ارائه بیمه درمان تکمیلی نیستند، از اینسو شرکت بیمه سامان پوشش‌های بیمه‎ای متنوعی برای شرکت‎ها و سازمانهایی که تعداد نفرات آن‎ها کم است طراحی نموده تا بتوانند پرسنل خود را بیمه درمان تکمیلی نمایند.

در پایان نیز به منظور راهنمایی هرچه بهتر متقاضیان بیمه تکمیلی، 10 دلیل از مهمترین دلایل خرید بیمه درمان تکمیلی سامان ارائه می‎گردد.

پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های درمان با بیمه تکمیلی سامان

۱۰ دلیل برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی سامان:

۱- طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده

شرکت بیمه سامان برای متقاضیان بیمه درمان طرح‎های متنوعی را ارائه کرده تا افراد بتوانند با سلیقه‌های مختلف نسبت به خرید بیمه تکمیلی اقدام کنند.

۲- پوشش‌های بیمه تکمیلی سامان

پوشش‌ها و شرایط بیمه تکمیلی یکی از مهم‌ترین مواردی است که در زمان خرید بیمه درمان می‌بایست به آن توجه کرد، وجود طیف مناسب و گسترده‌ای از پوشش‌های بیمه تکمیلی، می‌تواند انتخاب بیمه تکمیلی را برای بیمه‌شده سهل نموده تا از خدمات درمانی بیشتری بهره‌مند شود.

پوشش‌های بیمه تکمیلی به ۲ گروه پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم می‌شود:

پوشش‌های اصلی (پایه) بیمه تکمیلی از قبیل خدمات بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف، انواع سنگ‌شکن، مراکز جراحی محدود و Day Care می‌باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه تکمیلی از قبیل، هزینه‌های جراحی مهم شامل جراحی انواع سرطان، مغز و اعصاب مرکزی، جراحی نخاع (به‌جز دیسک ستون فقرات که از محل هزینه‌های بیمارستانی پرداخت می‌شود)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان نیز در بیمه تکمیلی سامان تحت پوشش می‌باشد.

هزینه‌های پاراکلینیکی از قبیل، انواع سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آرآی MRI‌، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری – PFT)، نوار عضله (EMG)، نوارعصب (NCV)، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم جزء تعهدات بیمه تکمیلی سامان می‌باشد.

هزینه‌های اعمال جراحی سرپایی از قبیل، شکستگی و در رفتگی، گچ ‌گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی تحت پوشش می‎باشد.

بیمه تکمیلی زایمان، هزینه زایمان طبیعی، هزینه سزارین را در کنار پوشش بیمه تکمیلی نازایی یا بیمه تکمیلی ناباروری در بیمه درمان سامان قابل‌ ارائه می‎گردد.

هزینه ناباروری یا نازایی در بیمه تکمیلی، طی ابعاد مختلفی از قبیل IUI ،ZIFT ،GIFT، میکرواینجکشن و IVF در بیمه تکمیلی سامان تحت پوشش می‌باشد.

از سوی دیگر، پوشش‌هایی چون ویزیت پزشک عمومی یا ویزیت پزشک متخصص، آزمایشات پزشکی مانند بیمه آزمایش خون، دارو و یا بیمه دندانپزشکی نیز در تعهدات بیمه تکمیلی سامان قرار دارد.

پوشش رفع عیوب انکساری بابت لیزیک چشم یا لازک چشم، همچنین هزینه خرید سمعک و آمبولانس نیز برای بهبود خدمات بیمه در پوشش‌ها بیمه تکمیلی سامان، قابل‌ارائه می‌باشد.

۳- حداقل فرانشیز بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی انفرادی سامان، سهم بیمه ‌شده از هر خسارت یا فرانشیز را با حداقل امکان، معادل ۱۰ درصد قرار داده است تا متقاضی بیمه درمان تکمیلی در تصمیم‌گیری خود بهتر عمل کنند.

۴- حداقل دوره انتظار بیمه تکمیلی سامان

دوره انتظار در بیمه تکمیلی، مدت‌زمانی که بیمه‌گر تعهدی به پرداخت خسارت نداشته و بیمه تکمیلی انفرادی سامان، کم‌ترین میزان دوره انتظار را برای بیماری‌های مزمن ۳ ماه، زایمان و نازایی ۹ ماه، رفع عیوب انکساری ۳ ماه، تعیین کرده است.

۵- بیمه تکمیلی بدون بیمه‌گر پایه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بیمه تکمیلی انفرادی سامان یا بیمه تکمیلی خانواده سامان، خرید بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه است تا هر شخص و با هر شرایطی بتواند بیمه درمان تکمیلی داشته باشد.

۶- مراکز طرف قرارداد بیمه سامان

وجود مراکز درمانی طرف قرارداد برای بیمه تکمیلی به‌عنوان یکی از شاخص‌های بسیار مهم بوده، چرا که بیمه‌شده می‌تواند در انتخاب مراکز درمانی و گستره آن در کشور با محدودیت کمتری اقدام کند.

۷- قیمت بیمه تکمیلی سامان

قیمت و هزینه بیمه تکمیلی انفرادی سامان، با رویکرد امکان خرید آسان بیمه تکمیلی توسط همه افراد، با تعهدات و شرایط مختلف از ارزان‌ترین بیمه تکمیلی تا گران‌ترین بیمه تکمیلی، ارائه‌ شده است.

۸- خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان

بیمه سامان به‌منظور گسترش خدمات خود و همچنین سهولت در خرید بیمه تکمیلی، امکان خرید بیمه تکمیلی سامان را به‌صورت تخفیف خرید نقدی بیمه تکمیلی و خرید اقساطی بیمه تکمیلی ایجاد کرده است.

۹-  تخفیف خرید بیمه تکمیلی انفرادی سامان، ویژه دارندگان بیمه عمر سامان

متقاضیان بیمه تکمیلی سامان، در صورتی‌ که از بیمه‌گذاران بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سامان باشند، می‌توانند از تخفیف ویژه خرید بیمه تکمیلی سامان استفاده کنند.

۱۰- تخفیف خرید بیمه تکمیلی خانواده

بیمه سامان برای خانواده‌هایی که حداقل ۳ نفر بوده و کلیه افراد متقاضی بیمه تکمیلی خانواده باشند، تخفیف خرید بیمه تکمیلی خانواده سامان ارائه می‌کند.

گروه مشاوره بیمه تکمیلی نیکسا درمان، با مشاوره تخصیصی بیمه درمان، همچنین ارائه راهنمایی حرفه‌ای برای تکمیل مدارک خسارت درمانی همراه بیمه‌شدگان بوده تا بتوانند بهترین بیمه تکمیلی را شناسایی و انتخاب کنند.

نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
دلیل قهرمانی میلان در سری A از نظر پیولی
نگرانی اکثر آمریکایی‌ها از وضعیت اقتصادی این کشور
روزهای آخر سید جلال در پرسپولیس
چگونه گوشی وزیر ورزش به سرقت رفت؟
عوارض مصرف زیاد و روزانه نوشابه
کیفیت هوای تهران امروز دوشنبه چگونه است؟
حریق گسترده یک باغ رستوران در فرحزاد
آبله میمون به ایران رسید؟
کتاب «ما هم جنگیدیم» رونمایی می‌شود
رئیسی: انتقام از خون شهید «صیاد خدایی» حتمی است
هوای گوش‌هایتان را داشته باشید
جنبش «حماس»: دشمن صهیونیستی با آتش بازی می‌کند
صدور هشدار نارنجی درباره تشدید بارش‌ها
رئیس جمهور تهران را به مقصد عمان ترک کرد
سیدجلال حسینی به تمرینات گروهی پرسپولیس بازگشت
آموزش وپرورش همچنان کمبود مربی بهداشت دارد
«دینامیت» و «گشت ارشاد۳» ۹۵ میلیارد تومان جریمه شدند
رتبه‌بندی معلمان موجب ایجاد تحولی نوین در آموزش و پرورش است
 بیمه طلایی فرهنگیان چیست؟
مسائل جاری و مهم کشور در نشست عصر امروز دولت بررسی شد
تلاش سازمان سنجش حفظ امنیت آزمون‌ها است
آموزش وپرورش همچنان کمبود مربی بهداشت دارد
رتبه‌بندی معلمان موجب ایجاد تحولی نوین در آموزش و پرورش است
 بیمه طلایی فرهنگیان چیست؟
تلاش سازمان سنجش حفظ امنیت آزمون‌ها است
اولین نشست عهد سال ۱۴۰۱ مسئولان بسیج دانشجویی سراسر کشور برگزار شد
مهلت انتقال حساب شرکت‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی به حساب واحد خزانه پایان یافت
از کارکنان قرنطینه سازمان سنجش تقدیر شد
رونمایی از نشان نماد آموزش عالی ایران
برگزاری مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره ملی سلامت دانشجویان
لزوم مصرف ۳ درصد از اعتبارات کل دانشگاه ها برای امور فرهنگی
طرح نشان نماد آموزش عالی ایران گامی برای تکریم مفاخر است
اعلام شهریه دوره های دکتری شبانه و پردیس دانشگاه خوارزمی
ویژه دانشجویان، دوره تربیت «کنشگر جهاد تبیین» برگزار شد
منتشر شدن کارت کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱
تغییر فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی
برگزاری اولین اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان
رئیس سازمان صدا و سیما به دانشگاه صنعتی شریف می رود
در دانشگاه تهران، افزایش پذیرش دانشجوی بین‌المللی از قطر
تقدیم آیین‌نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان به هیأت وزیران/ احیای بیمه طلایی فرهنگیان
ادغام دانشگاه‌ها در طرح ساماندهی متوقف شد
جزئیات بسته بیمه طلایی فرهنگیان به‌زودی اعلام می‌شود
نظرسنجی

نحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1401 را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
مشاهده نتایج
go to top