تاریخ انتشار: شنبه 1400/08/22 - 08:09
کد خبر: 413646

فاکتورهای اصلی گوگل در سال جدید در خدمات سئو سایت

به همین دلیل نگاه به روز به سئو سایت بسیار حیاتی است و بایستی برحسب المان ها و معیارهایی که گوگل برای رده بندی نتایج جستجو(سرچ) دارد ، سئو سایت را انجام داد. سئو کار نیز باید با توجه به این المان ها و معیار ها کار کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، بیشترین تحولات در الگوریتم های رده بندی گوگل حدفاصل سال های 2016 تا 2020 صورت گرفته که موجب تغییر جایگاه  بسیاری از سایت ها شده است.

فاکتورهای اصلی گوگل در سال جدید در خدمات سئو سایت

به همین دلیل  نگاه  به روز به سئو سایت بسیار حیاتی است و بایستی برحسب المان ها و  معیارهایی که گوگل برای رده بندی نتایج جستجو(سرچ) دارد ، سئو سایت را انجام داد. سئو کار نیز باید با توجه به این المان ها و معیار ها کار کند.

دانش سئو را می توان برترین  متد بازاریابی آنلاین در سال 2020 دانست.

 افزایش تعداد کاربران اینترنتی و به ویژه افرادی که به وسیله  گوگل جهت دسترسی به اطلاعات ، نیازها ، اقلام  و خدمات مورد نظر خود اقدام می کنند ، نگاه ها را به سوی  معیار های  رتبه بندی در گوگل جلب کرده است. تمام  مدیران و گردانندگان سایت ها تمایل دارند رتبه بهتری در نتایج داشته باشند و دائما به دنبال شناسایی المان ها  و فاکتورهایی هستند که تقویت و بهبود  آنها خود را به صفحه اول جستجوی  گوگل برسانند و یا به دنبال سئو کار حرفه ای برای انجام این کار ها می گردند.

در ادامه  10 فاکتور مهم و اصلی رده بندی نتایج سرچ در گوگل در سال 2020 را طبق مقالات موجود  و نظرات کارشناسان و متخصصین، را معرفی می کنیم:

 

تاثیر محتوا در خدمات سئو سایت

به احتمال زیاد در بسیاری از مقالات موجود که با تولید محتوا مرتبط اند لاین جمله از "بیل گیتس" را خوانده اید :" محتوا پادشاه است." می توان اذعان کرد  که در سال 2020 هم سلطه محتوا در خدمات سئو سایت و رده بندی سایت ها در گوگل همچنان ادامه دارد و به نوعی  مهم ترین فاکتور شناخته می شود. یک سئو کار حرفه ای که در شرکت سئو کار می کند، برای تولید محتوا بسیار وقت می گذارد زیرا محتوا فاکتوری بسیار مهم در بالا بردن سئو سایت می باشد.

 

 بک لینک در سئو سایت

همانند سابق بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتور های رتبه بندی گوگل می باشند اما نسبت به قبل تغییراتی در این فاکتور شکل گرفته است. بروزرسانی(آپدیت) الگوریتم هایی مانند penguin 4.0 موجب شده که بک لینک ها هم تاثیرات مثبت و هم تاثیرات مخرب و منفی داشته باشند. به عنوان مثال لینک سازی به وسیله رپورتاژ می تواند باعث ارتقاء و  بهبود رده  سایت شود ولی ایجاد بک لینک در مزارع لینک یا سایت های اسپم می تواند موجب تاثیرات منفی و  مخربی شوند.

 مانند گذشته هر بک لینکی نمی تواند به شما کمک کند، به همین علت باید در ثبت لینک دقت زیادی داشته باشید. در طی سال های اخیر مفهوم بک لینک باکیفیت و بی کیفیت ارزش زیادی پیدا کرده است که سئو کار حرفه ای شرکت سئو سایت این موضوع را به خوبی می داند. اما بدانید از آموزش سئو سایت وردپرسی که بسیار مفید خواهد بود.

فاکتورهای اصلی گوگل در سال جدید در خدمات سئو سایت

سرعت صفحه در سئو سایت

با رویکرد رتبه بندی نتایج برحسب نسخه تلفن همراه ،سرعت صفحه ارزش زیادی پیدا کرده است. وب سایت هایی که سرعت صفحه اشان کند است ، کار به مراتب سخت تری برای به دست آوردن رده خوب در نتایج گوگل خواهند داشت. هدف گوگل از این بروزرسانی ، ارائه وب سایت هایی  با سرعت بیشتر به کاربران می باشد تا کاربر بتواند با سرعت بیشتر به نتیجه دلخواه خود دست یابد.

 

قدرت برند و شبکه های اجتماعی

جستجوی یک برند به وسیله  کاربران شبکه های اجتماعی نیز یکی از معیارهای اصلی رده بندی گوگل می باشد. همانطور که می دانید در سال 2020 شبکه های اجتماعی زیادی مانند: فیسبوک و  اینستاگرام  و  لینکدین و پینترست و… وجود دارند که بسیار فراگیرند و کاربران زیادی را جذب کرده اند. هرچه برنداتان در شبکه های اجتماعی شناخته تر شده باشد و به وسیله کاربران بیشتر سرچ شود ، لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید طبعا کاربر بیشتری را از شبکه های اجتماعی می توانید به سایت خود ارجاع دهید.

 و به عبارتی به این ترتیب در سئو سایت موفق تر خواهید بود. آموزش سئو سایت حرفه ای شرکت سئو سایت بایستی در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشد.

 

قدرت دامنه در سئو سایت

منظور از عنوان" قدرت دامنه" فاکتور دامین اتوریتی نیست! عنوان کردن کلمه کلیدی در نام دامنه ، استفاده کردن از برند در دامنه ، سن دامنه و همچنین کیفیت لینک های دریافتی صفحه اول ( اصلی) سایت ، می توانند در تعیین قدرت دامنه بسیار تاثیرگذار باشند. هر دامنه ای که بنا بر فاکتورهای ذکر شده  قدرت بیشتری داشته باشد به مراتب شانس بالاتری برای ارتقا در  رده بندی در گوگل و یا سئو سایت دارد. سئو کار ماهر حرفه ای شرکت سئو سایت این موضوع را به خوبی می داند.

فاکتورهای اصلی گوگل در سال جدید در خدمات سئو سایت

مهارت هایی که باید ادمین اینستاگرام داشته باشد کدام است؟

یک ادمین اینستاگرام باید مهارت های عمومی کامپیوتر مثل کار با نرم افزار های آفیس و ورد و اکسل و فتوشاپ را  کامل بلد باشد.

باید این فرد توانایی جستجو در اینترنت و گوگل را در سطح بالایی بلد باشد.

ادمین اینستاگرام باید قابلیت آموزش پذیری داشته باشد؛ یعنی این فرد باید در مواجه با نرم افزار های جدید و مفاهیم روز دنیا به سرعت آپدیت شود.

علاوه بر این موارد این شخص باید از روابط عمومی بالایی برخوردار باشد. زیرا این شغل به ارتباط گرفتن نیز نیاز دارد. یعنی این فرد باید دارای مهارت های ارتباطی بی نظیر مهارت های  فروش و متقاعد سازی و صحبت کردن با مخاطبان را داشته باشد.

ادمین اینستاگرام باید بتواند در وضعیت های حساس سریعا تصمیم گیری کند و همین طور مسئولیت پذیر و پاسخگو باشد.

علاوه بر این موارد ادمین اینستاگرام باید دارای روحیه انتقاد پذیری باشد.

در آخر این فرد باید مسئولیت پذیر و منظم باشد و همینطور انرژی بالایی در زمینه ی جذب فالور و پاسخگویی به مشتری را داشته باشد.

 

روحیه ادمین اینستاگرام باید چگونه باشد

بهتر است بدانید که شغل ادمین اینستاگرام شغل راحتی نیست زیرا ریزه‌کاری‌ها  و حساسیت بالایی دارد. ادمین اینستاگرام باید روحیه خوب و همین طور روحیه ی کار گروهی داشته باشد. زیرا باید پست ها و استوری ها را به بهترین شکل طراحی کند و همینطور جواب مشتری را با خوش رویی و سر حوصله بدهد.

ادمین اینستاگرام در واقع کسی است که مدیریت یک پیچ اینستاگرام را بر عهده دارد. در واقع هر پیچی که در اینستاگرام در حال فعالیت می باشد می تواند برای خود یک ادمین اینستاگرام داشته باشد تا پیچ آن ها را مدیریت کند. منظور از مدیریت کردن این است که پست و استوری های جذابی به طور روزانه طراحی کند و در پیج بارگذاری کند، فالو و آن فالو انجام دهد، پیام های مشتری ها را پاسخ دهد و یا به بخش مربوطه ارجاع دهد.اما برای لیست قیمت ادمین اینستاگرام

با مهرارا تماس بگیرید.

 

10 موردی که ادمین اینستاگرام باید بداند چیست؟

توجه داشته باشید که چه قصد دارید ادمین اینستاگرام شوید و چه قصد دارید ادمین اینستاگرام استخدام کنید، مهارت های وجود دارد که بایستی آنها را به دست آورید و یا در شخص دیگری جست و جو کنید. در ادامه 10 مهارت موجود برای ادمین اینستاگرام را برای شما شرح دادیم؛ پس با ما همراه باشید.

مهارت اول: آشنایی کافی با نرم افزار اینستاگرام

مهارت دوم: مهارت تولید محتوا برای کپشن های اینستاگرام

مهارت سوم: توانایی کار با نرم افزارهای طراحی و گرافیکی مثل فتوشاپ

مهارت چهارم: آشنایی با نحوه ی رفتار با کاربران و برسی رفتار کاربران اینستاگرام

مهارت پنجم: آشنایی با حوزه ی تبلیغات اینستاگرام و امور مالی مربوط به آن

مهارت ششم: آشنایی لازم با ابزارهای تحلیلی اینستاگرام

مهارت هفتم: توانایی جستجو و تحقیق در اینترنت و گوگل و سرچ اینستا

مهارت هشتم: آشنایی با مسائل فروش و خدمات بعد از فروش

مهارت نهم: روابط عمومی بسیار خوب و بعضی از خصوصیت های اخلاقی

مهارت دهم: آشنایی با تکنیک های لازم برای بیشتر کردن فالور ها

شخصی که این 10 مهارت را به خوبی داشته باشد می تواند در زمینه ادمین اینستاگرام به خوبی کار کند و موفق شود. این افراد باید بدانند که هر روز خود را با تکنولوژی های روز دنیا، آپدیت کنند. همچنین در صورتی که اینستاگرام آپدیت جدید ارائه داد، به سرعت با آیکن های جدید و توانایی که به آن اضافه شده، آشنا شوند.

نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی/مهارت محور شدن واقعی دانشگاه ها/اعلام زمان برگزاری آزمون‌های دانشجویان علوم‌پزشکی/نقش مهم دانشگاه‌ها در مدار «گره‌گشای
۱۰ والپیپر از پانداهای دوست‌داشتنی برای رایانه +دانلود
۱۰ والپیپر از بامبوهای زیبا برای رایانه +دانلود
معرفی ۷ برنامه ویرایش عکس مناسب دانشجویان رشته عکاسی +جزئیات
آموزش بازیابی تصاویر حذف‌شده از کارت‌های حافظه
امضای اولین توافق‌نامه هوش مصنوعی در بین آمریکا و اروپا
تفاوت گوشی‌های فیک آیفون با نسخه اصلی
تبدیل شدن ایران به هاب ترانزیت داده در منطقه در آینده ای نزدیک
آغاز به کار تولید قطعات محصولات اپل در هند
انتشار به‌روزرسانی‌های امنیتی اپل برای مدل‌های قدیمی آیفون و مک بوک
گوگل دیگر از ایمیل‌های سیاسی در برابر فیلترهای اسپم جیمیل محافظت نخواهد کرد
نرخ سود بانکی تغییر کرد
زنگ خطر برای عبدالحمید به صدا درآمد/ مشاور عبدالحمید بازداشت شد
حمایت از نخبگان غیرایرانی علاقه‌مند به فعالیت در کشور
تبدیل متن به موسیقی توسط هوش مصنوعی جدید
چینی‌ها به دنبال تولید نسخه خود از ChatGPT
ساختار شبکه‌های اجتماعی، عامل انتشار اطلاعات غلط
فیلم| پاسخ دندان‌شکن نوجوان فلسطینی به خبرنگار صهیونیست
دستگیری۳ متهم آتش سوزی عمدی و شعارنویسی در نکا
ایران پیشرفت‌های هسته‌ای را متوقف نمی‌کند
مصوبه رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین مبهم است
مصوبه رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین مبهم است
اعلام نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری بهمن ۱۴۰۱
وزیر آموزش و پرورش به مجلس رفت
نوری: آموزش و پرورش تنها مسئول رواج کتاب نیست
زمان اجرای قانون رتبه‌بندی برای معلمان
وزیرعلوم: کارنامه دانشی سودمند مولود برنامه هدفمند است
از دسترسی‌های خطرناک تا درآمدهای هزار میلیاردی
اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی با تمرکز برنهادهای داوطلبانه دانشجویی
افراد، فراتر از فرایند حل مسأله درگیر فرایند تصمیم‌گیری نیز باشند
عضو شورای مرکزی اتحادیه تحکیم وحدت: طرح دارویار به درستی اجرا نشده است
فعال دانشجویی: سند مکتوب طرح دارویار در دسترس عموم قرار بگیرد
بسیج دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران خطاب به سران قوا: طرح مولد سازی را مجددا بررسی کنید
بیش از ۱۹ هزار اثر علمی به اولین جشنواره علمی شهید چمران ارسال شده است
نخبگان باید فراتر از فرایندحل مسئله درگیر فرایند تصمیم‌گیری باشند
واکنش نماینده مجلس به عدم پرداخت حقوق معلمان
ضوابط گزینش در آموزش و پرورش چیست؟ /ماجرای رد صلاحیت معلمان در گزینش به دلیل سهل‌انگاری در نماز
اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی با تمرکز بر نهادهای داوطلبانه دانشجویی
۱۳ بهمن آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۱۴۰۲
کارگاه «آشنایی با انتخاب واحد» برگزار می‌شود
وکیل خانواده چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ چطور یک وکیل بگیریم؟
شائبه وزارت علوم عراق درباره اعتبار مدرک پردیس‌های خودگردان رفع شد
نظرسنجی
آیا سهمیه اعضای شورای شهر تهران برای جذب 2 نفر بدون در نظر گرفتن مدرک و سابقه کار همانند یک دختر دهه هشتادی را درست می‌دانید؟
مشاهده نتایج
go to top