تاریخ انتشار: سه شنبه 1401/01/23 - 12:34
کد خبر: 429472

معرفی بهترین پدال دوچرخه در بازار ایران (در سال ۲۰۲۲)

معرفی بهترین پدال دوچرخه در بازار ایران (در سال ۲۰۲۲)

پدال‌های کربنی Look Keo ۲ Max Carbon در میان رده‌های برند نمادین پدال قرار می‌گیرند و فناوری برتر آن را به قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری عرضه می‌کنند. بدنه کربنی پدال با یک صفحه فولادی ضد زنگ پوشانده شده است که در مقایسه با مدل Look Keo Classic ۲ سطح بیشتری را ارائه می دهد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ تصمیم‌گیری برای خرید پدال‌های دوچرخه ای می‌تواند دردسرساز باشد، زیرا انتخاب‌های زیادی وجود دارد، از جمله طیف وسیعی از مارک‌ها و سیستم‌های گیره، اما راهنمای خریدار ما هر آنچه را که نیاز دارید بدانید را به شما می‌گوید و گزینه‌هایی را برای همه بودجه‌ها ارائه می‌دهد. از سه نقطه تماس بین شما و دوچرخه (زین، فرمان و پدال) پدال های شما بیشترین کار را دارند. علاوه بر این که پاهای شما را در جای خود نگه می دارند که با سرعت 100 دور در دقیقه می چرخند، و گاهی اوقات بیش از 100 دور در دقیقه می چرخند، همچنین باید یک پلت فرم محکم برای فشار دادن ایجاد کنند تا بتوانید خود و دوچرخه خود را به جلو برانید.

پدال clipless چیست ؟

پدال‌های بدون گیره (یعنی گیره‌ای) از تنظیمات قدیمی پدال و گیره انگشت پا که تقریباً هر دوچرخه جاده‌ای تا اواخر دهه 80/اوایل دهه 90 داشت، تکامل یافته است. در حالی که گیره های انگشت پا به یک گیره و بند برای نگه داشتن پا روی پدال تکیه می کنند، پدال های بدون گیره از گیره ای استفاده می کنند که به کف کفش بسته می شود و به طور مکانیکی با پدال درگیر می شود، شبیه به پابند اسکی هستند

به پدال ها گیره دهید، روی صورت پدال قدم بگذارید و پای خود را به جلو یا پایین فشار دهید تا گیره درگیر شود. برای رها کردن پای خود کافی است آن را به سمت بیرون بچرخانید. ما راهنمای دوچرخه‌سواری با گیره داریم که به جزئیات بیشتر در مورد استفاده از پدال‌های بدون گیره می‌پردازد. اگرچه بیشتر پدال‌های بدون گیره از فناوری مشابهی استفاده می‌کنند، اما تفاوت‌های زیادی در طراحی، ساخت و قیمت وجود دارد.

بسیاری از دوچرخه‌سواران به سرعت به مزایای پدال‌های بدون گیره می‌رسند – تعویض سوئیچ برای دوچرخه‌سواران جاده‌ای یک آیین است –، اما استفاده از پدال‌های بدون گیره در مقابل پدال‌های تخت دارای مزایا و معایبی است. به هر حال، در اینجا می‌توانید انتخاب ما از برترین پدال‌های جاده‌ای را که در حال حاضر در دسترس هستند، و همچنین راهنمایی را پیدا کنید که نشان می‌دهد هنگام انتخاب بدون گیره به چه چیزی توجه کنید. این گزیده‌ای از پدال‌های جاده‌ای مورد علاقه ما از آن‌هایی است که در BikeRadar بررسی کرده‌ایم، اما تعداد بیشتری از آن‌ها در دسترس هستنداگر بودجه کمی دارید، فهرستی از پدال‌های دوچرخه ارزان‌قیمت داریم.

اکنون از Wiggle (779.99 پوند)، Sigma Sports (849.00 پوند) و Tweeks Cycles (873.00 پوند) خرید کنید

 • بهترین سازگاری با گیره کلاس
 • 99 پوند همانطور که آزمایش شده است
 • نصب آسان
 • داده های قدرت دقیق.

پدال‌های Garmin Rally RS200 اولین پدال بومی قدرت سنج Shimano SPD-SL هستند. این برای همه طرفداران شیمانو عالی است، اما گارمین یک قدم فراتر رفته است. این پدال دارای گزینه های بدنه پدال قابل تغییر است، بنابراین می توان آن را به یک پدال SPD شیمانو برای استفاده در خارج از جاده در دوچرخه های کوهستانی و شن تبدیل کرد. به گفته گارمین، این همان چیزی است که تغییر نام را از پدال های Vector خروجی آن توجیه می کند. در غیر این صورت، این دو پدال از نظر ظاهر تمیز و عملکرد قدرت آنها بسیار شبیه هستند خوانش‌های کنتورهای برق دقیق هستند، اما آزمایش نشان داد که پدال‌ها ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا داده‌ها را شروع کنند. این تفاوت کمی برای اکثر دوچرخه سواران ایجاد می کند، اما ممکن است برای مسابقه دهندگانی که در مسابقات مسافت کوتاه شرکت می کنند (مثلاً در پیست یا تپه نوردی) نگران کننده باشد. قیمت ممتاز ممکن است زمانی که دیگر پدال‌های پاورمتر مقرون‌به‌صرفه‌تر در دسترس هستند، نامطلوب‌کننده باشد، اما منعکس‌کننده این است که چگونه پدال‌ها از بسیاری جهات در کلاس پیشرو هستند.

اکنون از «Sigma Sports» (559 پوند)، «چرخه‌های واکنش زنجیره‌ای» (599.00 پوند) و «Wiggle» (666.99 پوند) خرید کنید.

 • 639 پوند همانطور که تست شده است
 • خوانش دقیق قدرت
 • باتری قابل شارژ

یک برنامه اختصاصی که استفاده از آن آسان است

پدال‌های Favero Assiomo Duo دارای تجهیزات الکترونیکی سنجش قدرت هستند که در غلاف‌های متصل به دوک‌های پدال قرار گرفته‌اند. Assioma Duo با داشتن یک قدرت سنج بر روی هر پدال، خوانش دقیقی را به شما ارائه می دهد و تفاوت در خروجی برق بین پای چپ و راست شما را محاسبه می کند. خوانش پدال‌ها در حین آزمایش دقیق و ثابت بود، حتی پس از تعویض پدال‌ها بین دوچرخه‌ها است Favero یک برنامه اختصاصی تلفن هوشمند برای پدال‌ها دارد که استفاده از آن بصری است. این برنامه به شما امکان می دهد سیستم عامل را به روز کنید، سطح باتری را بررسی کنید و به پشتیبانی محصول دسترسی پیدا کنید.

باتری پدال‌های Favero Assioma قابل شارژ است که در مقایسه با سایر پدال‌های قدرت سنج که از باتری سکه‌ای استفاده می‌کنند جذاب است و گفته می‌شود بین شارژ 50 ساعت دوام می‌آورد. سیستم گیره روی پدال ها مشابه پدال های Look است. آن‌ها به اندازه گیره‌های Shimano SPD-SL قابل تنظیم نیستند، اما این موضوع فقط برای سوارکارانی که در شدیدترین موقعیت‌های هایی گیر می‌کنند بسیار دردسر ساز است

اکنون از Wiggle (118 پوند)، چرخه‌های واکنش زنجیره‌ای (118 پوند) و سیگما اسپورت (118 پوند) خرید کنید.

157 پوند / 200 دلار / 249 دلار استرالیا همانطور که آزمایش شده است

 • طراحی با وزن کم
 • کشش قابل تنظیم
 • پدال های عالی شناور

پدال‌های Shimano Ultegra R800 در مورد عملکرد، تمام نت‌های مناسب را نشان می‌دهند. پدال‌ها مانند گروه‌های معادل خود، ارزان‌تر از پدال‌های Dura-Ace هستند در حالی که سبک‌تر از 105 هستند. پدال ها دارای بدنه کامپوزیت کربن براق با سه صفحه فولادی ضد زنگ غیر قابل تعویض هستند تا دوام، شناور صاف و انتقال نیرو را فراهم کنند. شیمانو گیره های پلاستیکی زرد رنگ آشنای خود را با این پدال ها ارائه می کند که 6 درجه شناور سخاوتمندانه را ارائه می دهد. نیروی مورد نیاز برای باز کردن گیره توسط فنر قابل تنظیم تعیین می‌شود، بنابراین می‌توان پدال‌ها را متناسب با سطوح مهارت و توانایی‌های مختلف تغییر داد قیمت پدال‌های Ultegra R8000 بالا است و اگر عملکرد آن چیزی است که در مقابل کاهش وزن به دنبال آن هستید، ممکن است ارزش پدال‌های شیمانو 105 R7000 با عملکرد خوب، اما کمی گران تر در نظر بگیرید.

اکنون از eBay (49.99 پوند)، ProBikeKit (55.99 پوند) و Merlin Cycles (59.95 پوند) خرید کنید

75 پوند / 100 دلار / 99 دلار استرالیا همانطور که آزمایش شده است

 • عملکرد در سطح بالا
 • شناور قابل تنظیم
 • سبک ترین نیست

پدال‌های تیاگرا R550، یکی از پدال‌های سطح پایه شیمانو، عملکرد و قابلیت اطمینان بسیار خوبی را نسبت به قیمت ارائه می‌کنند، با طراحی که شبیه پدال‌های سطح بالای این شرکت است.

پدال‌های تیاگرا R550 مجموعه‌ای عالی از اولین پدال‌های بدون گیره هستند که هر آنچه را که نیاز دارید را ارائه می‌دهند. آنها دارای سیستم گیره سه پیچ Shimano، شناور قابل تنظیم، و کشش آزاد قابل تنظیم هستند تا بتوانید به راحتی و یا سختی گیره را به دلخواه خود انجام دهید. مانند پدال‌های ممتاز شیمانو، این پدال‌ها عریض هستند و درج‌های فلزی از جنس استنلس استیل نیز پشتیبانی می‌کنند و در عین حال به انتقال نیرو کمک می‌کنند. بدنه کامپوزیت به این معنی است که پدال به اندازه محصولات کربنی شیمانو سبک نیست، اما پدالی محکم و بادوام ایجاد می کند.

اکنون از ProBikeKit (66.11 پوند)، Sigma Sports (75.00 پوند) و Wiggle (85.00 پوند) خرید کنید.

95 پوند / 125 دلار / 187 دلار استرالیا همانطور که آزمایش شده است

 • پدال میان رده محکم و قابل اعتماد
 • استفاده آسان با تنظیمات زیاد
 • پدال زدن ایمن

پدال‌های کربنی Look Keo 2 Max Carbon در میان رده‌های برند نمادین پدال قرار می‌گیرند و فناوری برتر آن را به قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری عرضه می‌کنند. بدنه کربنی پدال با یک صفحه فولادی ضد زنگ پوشانده شده است که در مقایسه با مدل Look Keo Classic 2 سطح بیشتری را ارائه می دهد. هدف این افزایش سطح، بهبود انتقال نیرو است. در داخل، یک محور فولادی کروم لی بر روی یاتاقان‌های های سوزنی و ساچمه ای می چرخد. تحت قدرتمندترین پدال زدن، پدال ها به آرامی می چرخد. تعامل یک «کلیک» رضایت‌بخش است و در حین دوچرخه‌سواری، اتصال امن است. جداسازی به همین ترتیب ساده و شنیدنی است.

محدوده شناور (4.5 درجه) را می توان با تعویض گیره ها تنظیم کرد.

برای خرید لوازم دوچرخه و بهترین پدال دوچرخه به فروشگاه اینترنتی دوچرخستان مراجعه کنید. docharkhestan.ir

مرتبط ها
نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
نتایج آزمون دانشنامه دندانپزشکی هفته آینده اعلام می‌شود
آزمون و طارمی زیر ذره بین AFC
اخراج معلم اسرائیلی به خاطر حمایت از غزه
رتبه‌بندی معلمان دستخوش تغییرات
مدارس برخی نقاط این استان فردا غیرحضوری شد
محرومیت مربی شمس آذر و عضو هیات مدیره آلومینیوم
خبر خوش به پرسپولیس در مورد یک ستاره؟
شبکه‌سازی فارغ التحصیلان از طریق باشگاه دانش‌پژوهان
قیمت بلیت مترو پرند به تهران مشخص شد
افزایش سطح سواد سلامت دانشجویان در دانشگاه‌ها ضروری است
اعمال قانون بیش از ۲ هزار پلاک مخدوش در تهران
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد
اولین تصاویر از انفجار تروریستی در پیشاور +فیلم
آمریکا: دنبال پاسخ مناسب به حملات یمن هستیم
جزئیات پیام جدید نتانیاهو برای مقامات دولت آمریکا
کار در اسرائیل به جنگ قدرت رسید
خاطره حامد کاشانی از دیدن «برنامه نود» +فیلم
رئیس جمهور راهی مسکو می‌شود
وداع با شهدای مدافع حرم در میدان امام حسین (ع) +عکس
سفر پوتین به دو کشور عربی/ این مذاکرات «به غایت مهم» است
رفع انحصار از بازار لوازم خانگی ؛ واردات آزاد می شود؟
افزایش سطح سواد سلامت دانشجویان در دانشگاه‌ها ضروری است
دستورالعمل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور اعلام شد
مهلت ثبت‌نام در نوبت اول آزمون سراسری۱۴۰۳ فردا به پایان می‌رسد
تعیین زمان ثبت درخواست نقل‌وانتقال دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی
سیاست های دانشگاه آزاد برای انتخابات مجلس اعلام شد
شرایط جذب امریه سربازی در دانشگاه تهران
فراخوان طرح کسری و جایگزین خدمت ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی
تقدیر از دانشجویان سرآمد دانشگاه علم و صنعت
گرامیداشت روز دانشجو با حضور شهردار تهران
هر آنچه که باید درباره المپیاد دانشجویی بدانید
رئیس‌جمهور فضای دانشجویی را فرصتی بزرگ برای کشور می‌داند
ابلاغیه ۲۰ بندی برنامه‌های ۱۶ آذر به دانشگاه‌ها ابلاغ شد
جزئیات حضور رئیسی در دانشگاه شهید بهشتی برای روز دانشجو
ابلاغیه ۲۰ بندی برنامه‌های ۱۶ آذر به دانشگاه‌ها ابلاغ شد
اجرای «اعتباربخشی ورزش» در خوابگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی
حادثه در خوابگاه دانشجویان ؛ انتشار گاز سمی یا شیطنت پسرانه؟
خدمات شهریه رایگان برای دانشجویان معلول
نظرسنجی
بنظر شما باتوجه به حوادث اخیر فلسطین چقدر احتمال فروپاشی رژیم صهیونیستی وجود دارد؟
مشاهده نتایج
go to top