تاریخ انتشار: 25 شهریور 1391 - 17:50:23
کد خبر: 61662

سیدمهدی موسوی چه کسی است؟

خود وی در مصاحبه با یک روزنامه می گوید: "چند تا کتاب چاپ کرده ام که نصفشان بدون مجوز بوده و نصفشان هم توقیف شده اند یا اجازه ی چاپ مجدد ندارند"!

خبرنامه دانشجویان ایران: افشاگری باشگاه خبرنگاران در خصوص دست‌های پشت پرده حمایت کننده از شاهین نجفی ،خواننده مرتد و هتاک به مقدسات دینی، که چهره مهره‌های نقاب زده داخلی جریان ضددین را رسوا ساخت با عکس العمل شتابزده این عناصر مواجه شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهدی موسوی از مهره های اصلی حمایت کننده شعری خواننده هتاک در صفحه فیس بوکش با توهین و افتراء به باشگاه خبرنگاران، خبر منسوب به خودش را که به صورت اختصار نیز آمده بود کاملا کذب خواند.

مهدی موسوی چه کسی است؟

مهدی موسوی چه کسی است؟

البته وی به دلیل آنکه خود می دانست ممکن است کامنت ها و مطالب نوشته شده در صفحه فیس بوکش او را رسوا کند، سعی کرد با پاک کردن مطالب کاربران که مستندات کارهایش با شاهین نجفی را در پاسخ به مشارکت او در آلبوم جدید خواننده مرتد ارائه کرده بودند خود را مبرا جلوه دهد.

وی گویا در آخرین مطلبش اعلام کرده می خواهد به خارج از ایران سفر کند!

شاهین نجفی خواننده مرتد اسامی چند تن از اعضای حلقه فعال در ایران را که در تولید آخرین آلبومش به او کمک کرده بودند بر روی جلد آلبوم ذکر کرده است.

مهدی موسوی چه کسی است؟

بر اساس وبگردی های خبرنگار گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران و بنابر قضاوت کاربران اینترنتی و نه قضاوت خبرنگار باشگاه خبرنگاران در این آلبوم علاوه بر بی احترامی به ساحت مقدس امام معصوم(ع) در دیگر آهنگ‌ها به رذایل اخلاقی دیگرنیز پرداخته شده است و ادبیات به کار برده شده در اشعار این اثر مستهجن از سخیف ترین نوع ادبی و با استفاده از ناسزاهای رکیک شکل گرفته است.

مهدی موسوی چه کسی است؟

حلقه به اصطلاح ادبی شاهین نجفی خود را در فضای مجازی با عنوان گروه "ما شرّیم" معرفی می کند. این حلقه ضدفرهنگی سعی می‌کند با حمایت ناتوی فرهنگی غرب و با وجود طرح شکایت دستگاه قضایی از خواننده مرتد و محکومیت اجتماعی توسط ایرانیان مسلمان از او حمایت کند و در این راه با تشکیل کمپین‌هایی در شبکه‌های به اصطلاح اجتماعی اثر موهن خواننده مرتد را تبلیغ می‌کند.

مهدی موسوی چه کسی است؟

مهدی موسوی چه کسی است؟

خبرنگار وبگردی در ادامه به نتایج دیگری از اقدامات حلقه ضد دین برخورد از جمله اینکه"مهدی موسوی" به همراه "فاطمه اختصاری" که خود را شاگرد" موسوی" می داند، حلقه ای را در بین اهالی علاقمند به شعر(البته به اصطلاح شعر) مدیریت می کنند که در شبکه های اجتماعی فیلتر شده به تبلیغ بی بند و باری جنسی و انحرافات اخلاقی و تولید اشعار سیاسی در حمایت از فتنه 88 مشغولند.

این حلقه در بیرون فضای مجازی با حضور در کافی شاپ های شهرتهران و برگزاری میهمانی های مختلط در شهرهای دیگر برای اقدامات خبیثانه خود برنامه ریزی می کنند. همه میهمانی های مختلط آنها بدون رعایت مسایل اخلاقی صورت می پذیرد که تصاویر آن برای جذب نیروهای بیشتر برای گروه " ما شرّیم " در شبکه های اجتماعی نیز منتشر می شود.

مهدی موسوی چه کسی است؟

مهدی موسوی چه کسی است؟

مهدی موسوی چه کسی است؟

"مهدی موسوی" که تخصصش داروسازی است نقش پدر خوانده این حلقه را برعهده دارد. وی خود را بنیانگذار غزل پست مدرن و جنبش شاعران پیرو پست مدرنیسم در ایران می داند. وبلاگ او از وبلاگهای فعال در پرشین بلاگ و بلاگفا بوده است. او بعد از شکست فتنه 88 و در حمایت از جریان اعتراضی ضد نظام وبلاگش را بست؛ اما بعد از شش ماه دوباره به نوشتن پرداخت.

مهدی موسوی چه کسی است؟

بسیاری از کتاب‌های او توسط وزارت ارشاد برای چاپ در ایران نامناسب تشخیص داده شده و ممنوع می‌باشند. او هم‌چنین در زمینه‌های نقد، داستان و سینما هم به فعالیت مشغول است.

خود وی در مصاحبه با یک روزنامه می گوید: "چند تا کتاب چاپ کرده ام که نصفشان بدون مجوز بوده و نصفشان هم توقیف شده اند یا اجازه ی چاپ مجدد ندارند"!

پدرخوانده حلقه " ما شریم " با ارائه سه کتاب در نمایشگاه کتاب امسال و سفر به شهرهای مختلف ایران نظیر کرج ، تهران، شاهرود، مشهد و ... به منظور گسترش حلقه ابتذال به ایجاد کارگاه‌های شعر و داستان در این شهرها مشغول بوده و متاسفانه هنوز فعالیت های ضد دینی و فرهنگی او در کنار تبلیغات منفی او علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

در کنار این اقدامات موسوی کارگاهی را نیز با عنوان کارگاه مجازی آنلاین برای جذب نیرو فعال کرده است.

از دیگر فعالیت های او حضور در نشست ها و شعرخوانی در دانشگاههای داخل کشور است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از وبلاگ "موسوی"، او از سال 89 به همکاری با خواننده مرتد مشغول است. در آخرین آلبوم خواننده مرتد سه اثر از وی دیده می شود که از آنها میتوان بعنوان سخیف ترین و مستهجن ترین ترانه های فارسی نام برد. ترانه هایی که با تولید کلیپ برای آنها و انتشار در فضای مجازی، رفتارهای جنسی غیرمتعارف ، همجنس بازی ، مصرف مشروبات الکلی ، بی بند و باری و رذائل اخلاقی دیگر تبلیغ می شود.

وی با اظهار برادری با خواننده مرتد و در تأیید و تبلیغ اثر مبتذلش می گوید : " خبر خوب این روزها انتشار آلبوم خواننده ی محبوب «شاهین نجـفی» است. باعث خوشحالی و مسرّت است که لطف برادر عزیزم شامل من هم شده و سه شعر از من را در این آلبوم قرار داده است. از دور، دست همه ی آنهایی را که با همکاری در به وجود آوردن این آلبوم، بهترین لحظات این روزهایم را ساختند می بوسم و می گویم: متشکرم! "

پدر خوانده گروه "ما شریم"با اظهار تاثر از عدم حضور شاهین نجفی در عکس های دسته جمعی شان در یکی از کافی شاپ های تهران آرزو می کند که روزی وی را در تهران در آغوش بکشد!

مهدی موسوی چه کسی است؟

"موسوی" همچنین هر ساله در روز منحوس تولد خواننده مرتد شعری را برای او سروده و تقدیم به برادر عزیز مرتدش می‌کند! که همه گی برگرفته از اجراهای سخیف خواننده مرتد است.

مهدی موسوی چه کسی است؟

وی همچنین با بوسیدن دست طراح جلد اثر بی شرمانه خواننده مرتد به اعتقاد دینی ایرانیان که با اکانت گروهی "رضا احمدی پیج" فعالیت می کند از به روز بودن صفحات مستهجنش در فیس بوک اظهار خوشحالی و تشکر می کند!

هشدار جدی باشگاه خبرنگاران به مسئولین و فعالان فرهنگی کشور اینکه، این حلقه اجتماعی پس از افشای اولیه باشگاه خبرنگاران در خصوص فعالیت شان در یکی از اماکن زیر مجموعه یکی از مراکز فرهنگی تهران، به فعالیت در شهرستانها روی آورده است به طوریکه پدرخوانده گروه "ما شریم" در سایتش اعلام کرده است که نا امید نشده و با سفر به یکی از شهرستانها به عضو گیری برای این حلقه ادامه خواهد داد!

وی حتی برخی از اشعارش که محتوای سخیف در خصوص ارتباطات غیر اخلاقی را دارد کما فی السابق در سایت های داخلی و اختصاصی به انتشار می رساند!

مهدی موسوی چه کسی است؟

باشگاه خبرنگاران براساس رسالت اطلاع رسانی وآگاهی سازی جریانهای نفوذی سازمان ناتوی فرهنگی غرب که با نیت خناسانه قصد تخریب پایه های اعتقادی مردم مسلمان کشورمان را دارند در ادامه اسناد و تصاویر به اثبات رساننده خبرش را به انتشار می رساند. امید که مسئولان و متولیان امر زین پس با هوشیاری بیشتر بر این جریانات نفوذی نظارت داشته و برخورد لازم را صورت دهند.

نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
ساعت کاری مادران شاغل شناور می‌شود؟
آمار نگران‌کننده کمبود معلم در آموزش و پرورش
توضیحات محمود کریمی در مورد سرود جنجالی+ فیلم
ستاره بارسا پاسخ عربستانی‌ها را داد
اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا
مسی دوست دارد به بارسلونا برگردد
درخواست کمک‌ شناورخارجی از نیروی دریایی سپاه
ماجرای فوت دانشجوی دانشگاه آبدانان چه بود؟
محمدرضا پهلوی: از بابت‌ کشتار مردم در ۱۵ خرداد ابداً متأسف‌ نیستم
خدمات انجام شده به‌نام نظام و انقلاب اسلامی برای مردم تبیین شود
انتقال بنزما به الاتحاد قطعی شد
شوک جدید به فوتبال عربستان!
یاد و نام حاجیه خانم توکلی در دفتر ایثار این مرز و بوم ماندگار خواهد بود
رونمایی از پروژه بزرگ بن سلمان در فوتبال تا سال ۲۰۳۰
واکنش استقلال به حذف از آسیا
بهینه‌سازی مصرف سوخت معطل ساختار ناکارآمد حکمرانی انرژی
تکرار سانحه ریلی در هند با واژگونی قطار باری در ایالت اودیشا
پژو ۲۰۷ با موتور TU۳ در انتظار قیمت‌گذاری است
روایتی از زیر پوست بازار این روزهای مرغ‌
شفافیت عملکرد و رشد بهره‌وری‌‌ ابعاد اصلی‌ آیین‌نامه انتظام‌بخشی به شرکت‌های دولتی
افزایش قیمت نفت با کاهش تولید عربستان
آمار نگران‌کننده کمبود معلم در آموزش و پرورش
ماجرای فوت دانشجوی دانشگاه آبدانان چه بود؟
نحوه حذف اضطراری دروس در دانشگاه آزاد
برنامه‌ریزی برای آموزش از راه دور به دختران و زنان افغانستانی
آمار انتخاب رشته‌کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد
پیش‌نویس نظامنامه آموزش الکترونیک تصویب شد
ضرورت همکاری‌ دولت‌ و مجلس‌در حمایت‌ از مراکز هدایت‌ شغلی‌
شرایط پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه انقلاب اسلامی +جزئیات
تغییر عنوان دو واحد آموزشی در دانشگاه تهران
زمان‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد
دروس جبرانی و بالا بردن میانگین کل نمرات
جزئیات سهمیه داوطلبان دچار سوختگی در حادثه آتش‌سوزی مدارس در کنکور کارشناسی ارشد
۲ شیوه آموزشی پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد اعلام شد
محمد جهاد دبیر انجمن علمی روابط بین الملل دانشگاه تهران شد
شرایط پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان/ شیوه گزینش نهایی داوطلبان کارشناسی ارشد/ رشته های جدید فناوری های نوین پزشکی
اطلاعیه دانشگاه باهنر کرمان درباره ضرب و جرح یک دانشجو
شرایط پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد
اعلام زمان‌بندی ثبت‌نام پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۱۴۰۲
شیوه گزینش نهایی داوطلبان کارشناسی ارشد اعلام شد
مبالغ شهریه ترم تابستان دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد + جزئیات
نظرسنجی
عملکرد مجلس یازدهم را در آستانه ورود به سال چهارم چگونه ارزیابی می‌کنید؟مشاهده نتایج
go to top