گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 398056

واکنش کاربران توییتر به حاشیه‌سازی مدرک دکتری مهرعلیزاده؛

دم خروس دکتری ساختگی بیرون زد!

مهرعلیزاده که خود را بعنوان دکتری مهندسی اقتصاد معرفی و بارها بر این موضوع تکیه کرده بود که زبان اقتصاد را می فهمد اما در جواب بسیاری از سوالات یا جوابی نداشت یا بصورت سطحی از آن گذشت. یکی از کاربران فضای مجازی با اشاره به اشتباه ریاضی وی در هنگام اعلام عدد صندلی خود، نوشت: فقط مهرعلیزاده میتونه با مدرک مهندسی اقتصاد که وجود خارجی نداره، از ۱ تا ۷، هشت رو انتخاب کنه!

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مناظرات اول و دوم ریاست جمهوری به نحوی پشت سر گذاشته شد که در این دو مناظره برخی نامزدهای ریاست جمهوری بیشتر از اینکه به بیان برنامه های خود بپردازند به تخریب و حاشیه سازی برای دیگر کاندیدای ریاست جمهوری روی آوردند.

یکی از این کاندیدا محسن مهرعلیزاده بود که در مناظرات به خصوص مناظره دوم از همان ابتدا که وقت صحبت پیدا کرد شروع به تخریب سایر نامزدها کرد.

مدرک دکترای رئیسی

وی بیش از دیگران به تخریب و به حاشیه بردن سید ابراهیم رئیسی به خصوص به مدرک تحصیلی رئیسی پرداخت. ستاد رئیسی نیز در پاسخ بلافاصله مدرک تحصیلی سید ابراهیم رئیسی را از دانشگاه شهید مطهری رسانه ای کرد.

مهرعلیزاده که خود را بعنوان دکتری مهندسی اقتصاد معرفی و بارها بر این موضوع تکیه کرده بود که زبان اقتصاد را می فهمد اما در جواب بسیاری از سوالات یا جوابی نداشت یا بصورت سطحی از آن گذشت.

اما در روزهای اخیر برخی دانشجویان دانشگاه تیلبرگ هلند از این مدرک اعلام بی اطلاعی کرده و از مدرک مهرعلیزاده از این دانشگاه اعلام تعجب کردند و خواستار صحت سنجی آن شدند.

سپس بعد از این نیز تاجرنیا سخنگوی ستاد مهرعلیزاده اعلام کرد که مدرک تحصیلی وی از دانشگاه هلند به دلیل عدم دفاع، مدرک دکتری مهندس مهرعلیزاده نیمه تمام باقی ماند.

برخی از کاربران توییتر که بارها بر این مدرک ناقص مهرعلیزاده واکنش های متفاوتی نشان دادند؛

واکنش به دکترای مهرعلیزاده

زهرا عبداللهی یکی از کاربران توییتر اینگونه نوشت: دم خروس وقتی می‌زنه بیرون که رئیس ستاد مهرعلیزاده هم قصه مدرک دکتری مهندسی اقتصاد مهرعلیزاده رو تکذیب میکنه.

محمد میرزایی دیگر کاربر توئیتر در بخشی از پیام خود در صفحه شخصی اش نوشت: علیرغم ادعای مهرعلیزاده، وی دارای مدرک دکتری مهندسی اقتصاد از دانشگاه هلند نیست!

کاربر دیگری نوشت: مشاوران وهمراهان مهرعلیزاده، لطف کنید بخاطر مردم که متوجه شوند دوباره سرشون کلاه نمیره مدرک مهرعلیزاده رو مثل اقای رییسی رسانه ی ومنتشر کنید.

دیگر کاربر توئیتر با اشاره به اشتباه ریاضی وی در هنگام اعلام عدد صندلی خود، نوشت: فقط مهرعلیزاده میتونه با مدرک مهندسی اقتصاد که وجود خارجی نداره، از ۱ تا ۷، هشت رو انتخاب کنه!

کاربری دیگر با توییت کردن عکس نوشت اظهارات بی اطلاعی دانشجویان دانشگاه هلند و سخنگوی ستاد مهرعلیزاده به نبود مدرک دکتری وی واکنش نشان داد و اینگونه نوشت: به اطلاع میرساند نامزده شماره ۸ دکتری مهندسی اقتصاد ندارد!

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مجلس یازدهم نیز با اشاره به مسئله نخبگان به حاشیه های این کاندیدا که خود را از نخبگان مهندسی اقتصاد می‌دانست پرداخت.

واکنش به دکترای مهرعلیزاده

کاربری دیگر با اشاره به اعضای ستاد مهرعلیزاده نوشت: قرار است تاجرنیا مدارک و اسناد دکتری محسن مهرعلیزاده را برای ما ارسال کند که تا این لحظه چیزی ارسال نشده .

با این حال مدرک تحصیلی محسن مهرعلیزاده کاندیدای ریاست جمهوری این روزها مورد انتقاد بسیاری از کابران فضای مجازی قرار گرفته است که باید ببینیم این نامزد در ادامه چه دلیلی برای عدم ارائه این مدرک از سوی خود و ستاد انتخاباتی اش دارد.

گزارش از مسلم خلخال

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  موافق برگزاری دو کنکور در سال هستید؟

  موافقم
  مخالفم
  موافقم اما با شرایط خاص
  مشاهده نتایج