گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 240434

جزئیات برگزاری ترم تابستان 96 دانشگاه آزاد یزد

برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور مانند هر سال اقدام به برگزاری ترم تابستانی می‌کنند و اطلاعیه‌های مربوط به آن را در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی خود منتشر می‌کنند.

خبرنامه دانشجویان ایران: در تابستان 96 برخی از دانشگاه‌ها اقدام به برگزاری ترم تابستانی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور مانند هر سال اقدام به برگزاری ترم تابستانی می‌کنند و اطلاعیه‌های مربوط به آن را در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی خود منتشر می‌کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اخیرا در اطلاعیه‌ای جزئیات برگزاری ترم تابستان 96 را تشریح کرده است که در ادامه متن این اطلاعیه آمده است:

*** تقویم آموزشی ترم تابستانی دانشگاه آزاد یزد

*** انتخاب واحد ترم تابستان 96-95
انتخاب واحد تابستان  از تاریخ 17 تیرماه لغایت 23 تیرماه به صورت اینترنتی است. ضمنا جهت درخواست میهمانی از تاریخ 17 تیر لغایت  21 تیرماه با مراجعه حضوری به  گروه امکان پذیر می باشد.(فرم میهمانی در انتشارات ساختمان اداری موجود می باشد)

*** محدودیت انتخاب واحد در ترم تابستان

*** نحوه پرداخت شهریه انتخاب واحد ترم تابستان
1- بدهی شهریه از ترم قبل بصورت نقد پرداخت گردد.(جهت پرداخت بدهی از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی یزد iauyazd.ac.ir سامانه آموزشی - پرداخت الکترونیکی شهریه اقدام فرمائید)

2- دانشجویان لازم است توجه داشته باشند پس از ورود به سامانه آموزشی ابتدا تقسیط شهریه را از منوی تقسیط پیش پرداخت و کلی انجام داده و سپس نسبت به  ثبت چک اقدام نمایند.

3- مبلغ  شهریه در تابستان  96 -95 طبق جداول زیر بر اساس مقطع و رشته تحصیلی از طریق سامانه آموزشی - سایت  اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد قابل پرداخت است.

4- پرداخت  علی‌الحساب شهریه بصورت چک طبق جدول  زیر بر اساس مقطع و رشته تحصیلی

دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که تعداد، مبالغ و تاریخ چکهای تقسیط شهریه  در سیستم تعریف گردیده و لازم است مشخصات چک توسط دانشجو در سیستم ثبت گردیده و قبل از انتخاب واحد  حتماً به صندوق رفاه دانشگاه تحویل گردد.

5- دانشجویانی که امکان تحویل چکهای تقسیط شهریه را بصورت حضوری ندارند می‌توانند چکهای شهریه را پس از ثبت در سیستم و طبق سررسیدهای درنظر گرفته شده  با پست پیشتاز به آدرس یزد - صفائیه – مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد - صندوق رفاه دانشجویان کدپستی 8916871967 ارسال فرمایند.

"لازم است اطلاعات دانشجو از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره شناسایی، رشته و تلفن همراه در پشت چک و بصورت خوانا نوشته شود".

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.