گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 265647

جزئیات برگزاری ترم تابستان ۹۷ دانشگاه حکیم سبزواری

در تابستان 97 برخی از دانشگاه‌ها اقدام به برگزاری ترم تابستانی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور مانند هر سال اقدام به برگزاری ترم تابستانی می‌کنند و اطلاعیه‌های مربوط به آن را در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی خود منتشر می‌کنند.

دانشگاه حکیم سبزواری اخیرا در اطلاعیه‌ای جزئیات برگزاری ترم تابستان 97 را تشریح کرده است که در ادامه متن این اطلاعیه آمده است:

براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری، برگزاری ترم تابستانی جهت حل مشکل دانشجویان و کمک به فراغت از تحصیل ایشان، با شرایط زیر به تصویب رسید و مقرر شد تمامی دانشکده ها در این چهارچوب همکاری لازم را با معاونت آموزشی دانشگاه به عمل آورند.

نظر به اینکه تعدادی از دانشجویان میهمان ترم تابستانی در دریافت منابع امتحانی خود دچار مشکل شده اند، تغییراتی در سیستم پورتال  دانشجویی جهت تسهیل در دریافت منابع امتحانی این عزیزان، ایجاد گردیده است. لذا ضمن  مشخص کردن کد درس و استاد مربوطه از قسمت تاییدیه ی انتخاب واحد، به قسمت دروس ارائه شده ترم رفته و به تمام دروس ارائه شده در ترم تابستان دسترسی پیدا کنید. و سپس با کلیک بر روی کد درس، اطلاعات مربوط به  منبع امتحانی درس مورد نظرتان را مشاهده نمایید.

- بازه ثبت نام: ۲/۲۲/ ۹۷ تا ۱۵ /۴/ ۹۷

الف) دروس معارف اسلامی و زبان فارسی صرفا برای دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه حکیم سبزواری ارائه خواهد شد.

ب)  تعدادی از دروس تخصصی به شرط رسیدن به حدنصاب به صورت حضوری ارائه خواهد شد.

ج) در صورتیکه دانشجو با اخذ واحدهای دوره تابستانی فارغ التحصیل شود می تواند دروس عمومی و اختصاصی را به صورت غیر حضوری به شرط موافقت گروه و در قالب معرفی به استاد انتخاب واحد نماید.

د) دروس پایه کارشناسی به صورت حضوری و غیر حضوری مشروط به موافقت گروه آموزشی، برای تمامی دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری قابل ارائه می باشد.

ه) دانشجویان سایر دانشگاهها پس از ارائه ی فرم میهمانی ترم تابستانی می توانند به عنوان دانشجوی میهمان بدون محدودیت در دروس تخصصی و عمومی  ثبت نام  نمایند.

ح)جهت اطلاع از ارائه ی واحدهای تخصصی با شماره تلفن های ادارات آموزش دانشکده ها ی مرتبط با رشته ی تحصیلی خود تماس بگیرید.

لازم به یادآوریست:
۱- کلیه ی دروس عمومی مقطع کارشناسی و دروس تخصصی و پایه درصورت رسیدن به حدنصاب در این نیمسال برای دانشجویان سایر دانشگاهها ارائه خواهدشد. لذا خواهشمند است ؛درخواستهای خود را جهت نیاز سنجی و برنامه ریزیهای مربوطه دراسرع وقت به دانشگاه ارسال نمایید.
 انتخاب واحد ترم تابستانی توسط کارشناسان دانشگاه انجام می گردد .

- شروع کلاسها: ۳۰/ تیر /۹۷
- پایان کلاسها: ۳۰/ مرداد /۹۷
- تاریخ امتحانات: ۳ شهریور الی ۷ شهریور

محل برگزاری کلاسهای ترم تابستانی:
میدان صاحب الزمان(نجارآباد) – خیابان نیستان - نبش نیستان ۱- ساختمان پردیس دانشگاه حکیم سبزواری

نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.