گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 344056

مهدی عباسی‌مهر

نکاتی درباره معامله قرن

معامله قرن همانند طرح های دیگر (طرح آشتی، کمپ دیوید و...) به نتیجه نرسیده، بلکه باعث بیداری ملت های منطقه و صحنه را به نفع جبهه حق خواهد کرد. موضع گیری محمود عباس را می توان نمونه ای از این تغییر آرایش دانست

خبرنامه دانشجویان ایران: مهدی عباسی‎مهر// ۱- تضعیف ‌و ایجاد درگیری های داخلی حال حاضر و سال های گذشته ی کشورهای محور مقاومت مانند: ایران، عراق، سوریه، لبنان و... برای معامله قرن و امثال آن بوده و خواهد بود.

۲- حذف ‌و ترور فرماندهان محور مقاومت مانند حاج قاسم و ابومهدی برای تسهیل و تسریع معامله قرن بود.

۳- برقراری ارتباط دیپلماتیک رژیم صهیونیستی با عربستان، امارات، عمان و شوق نتانیاهو از این اتفاق برای معامله قرن بود.

۴- اعلام تغییر پایتختی رژیم صهیونیستی به قدس و افتتاح سفارت آمریکا در آن برای معامله قرن بود.

۵- دعوای رژیم تروریستی آمریکا با جمهوری اسلامی و اوج گرفتن آن در سال های اخیر نه برای انرژی هسته ای؛ بلکه برای معامله قرن بود.

۶- اگر از به ظاهر ول خرجی های این طرح بگذریم که متاسفانه از جیب برخی کشورهای اسلامی و حکام بی مقدارش پیش پیش به آمریکا پرداخت شده و ترامپ به رخ فلسطینیان می کشد؛ معامله قرن می گوید، امت اسلامی قید قدس و مردم سرزمین زیتون قید فلسطین را بزنید.

۷- امروز ترامپ با زبان بی زبانی همانند روز های گذشته که دست چدنی خود را برای مذاکره با ایران نشان داد، با صدای بلند فریاد زد که فلسطین و قدس مسئله اول جهان اسلام است (نکته ای که بارها رهبر انقلاب به آن تاکید داشتند)، شاید با حرف های دشمن، امت اسلامی از این خواب خرگوشی بیدار شوند. دشمن فهمیده است که کلید به زانو درآوردن جامعه مسلمین، فلسطین و قدس هست و برای این کار همه اراده خود را پای کار آورده است. جهان اسلام و عرب باید در برابر این قبیل پدیده های شوم عاملان آمریکایی داخلی خود را حذف و به سمت این هدف بشتابد.

۸- معامله قرن همانند طرح های دیگر (طرح آشتی، کمپ دیوید و...) به نتیجه نرسیده، بلکه باعث بیداری ملت های منطقه و صحنه را به نفع جبهه حق خواهد کرد. موضع گیری محمود عباس را می توان نمونه ای از این تغییر آرایش دانست

۹- تفکر و مکتب حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش و تمامی جبهه محور مقاومت خلاصه می شود در حذف غده سرطانی منطقه و رهایی قدس.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری