گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 376957

شماره جدید نشریه حنیفا منتشر شد +دانلود

کشــور فرانســه ۷۳ مســجد و مدارســی کــه در آنهــا دروس اسـلامی تدریـس می شـد را تعطیـل کـرده و بــه راحتــی رئیــس جمهــور و برخــی از سیاســتمداران آن کشــور، بــه مقدســات دیــن اســلام توهیــن می کننــد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» شماره جدید نشریه بسیج دانشجویی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی (ره) با مدیرمسئولی سهیل حجتی و سردبیری محمد جواد کریمیان منتشر شد.

در بخشی از سخن سردبیر آمده است:

امـروزه اسـام و کشـورهای اسـامی دچـارمظلومیـت قابـل توجهـی در بیـن جامعـه بیـن الملـل شـده انـد و متاسـفانه مـکان هـای مزیـن بـه نـام اسـام در برخـی نقـاط جهـان بـا پسرفـت قابـل توجهـی مواجـه هســتند، هماننــد کشــور فرانســه کــه ۷۳ مســجد و مدارســی کــه در آنهــا دروس اسـلامی تدریـس می شـد را تعطیـل کـرده و بــه راحتــی رئیــس جمهــور و برخــی از سیاســتمداران آن کشــور، بــه مقدســات دیــن اســلام توهیــن می کننــد؛ متاســفانه برخـی از کشـورهای عربـی هماننـد امـارات بحریــن و ســودان هویــت اصلــی خــود را فرامــوش کــرده و دســت دوســتی بــه طــرف دشــمنان اســام و مســلمانان دراز کــرده انــد.

ادامه این مطلب و مطالب بیشتر را در فایل نشریه (دانلود) بخوانید.
نشریه دانشجویی حنیفا

 

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری